איך לשטוף מעיל עור

לשטוף מעיל עור אסור בהחלט! לאחר שטיפה, ז'קט העור יכול להיות מוכתם, צבע - לרדת, ואת העור - לאבד את שכבת מגן. במקרה זה, זה לא עובדה כי כתמים נשטפים. באופן כללי, שטיפת מעיל עור היא הדרך הנכונה לשלוח דבר לאשפה.

האם אפשר לשטוף מעיל עור ביד, לנקות בעדינות את הכתמים במים?

לא ידנית, ולא במכונת כתיבה, ולא עם עדיןשטיפה לא עושה את זה. העור אינו נמחק בשום פנים ואופן. אין שום דרך שצריך לשטוף מעיל עור. את הז'קט ניתן לנקות רק. לא בהכרח ניקוי יבש, כתמים רבים ניתן להסיר בבית, אבל אתה לא יכול לשטוף מוצרי עור!

הנה כמה סודות לניקוי מעיל עור:

 1. מים וסבון ניתן להשתמש, אבל זה בלתי אפשרי לטבול את המעיל בהם.
 2. בפתרון מים של סבון ואמוניה, ספוג הוא טבל והוא בעדינות מטפל על פני השטח של המעיל לזרוח.
 3. פתרון מימי עם גליצרין יחזיר את הז'קט אל ברק ומראה מטופח.
 4. לאחר טיפול עם תמיסת סבון עם אמוניה או גליצרין, המקטורן נמחק עם מפית ספוגה בשמן קיק.
 5. דרך נוספת הזולה ומהירה לעדכן את המעיל היא לנגב את השטח שלה עם ספוג ספוג תמיסת שמפו.
 6. מעט ביצים לבנים מכות יכול לשחזר את זוהר של אפילו דבר עור ישן מאוד.

כיצד לנקות ז'קט עור בהיר?

כדי לנקות ז 'קט בצבע בהיר, אתה צריך לערבב דלק אבקת מגנזיה לבן. תערובת שהתקבל מוחל על הז 'קט ומוסיף על ידי תנועות זהירות עם מברשת בגדים.

איך להיפטר הצלקות על העור?

בתהליך של לבישת העור נמחק, במיוחד במרפקים, על הכתפיים מתחת לרצועות השקיות, על האזיקים ועל הצווארונים, וגם בקרבת המחברים. להחזיר את הז 'קט של המראה המקורי יעזור קרם נעליים שקוף רגיל. זה מוחל על שחיקה. אבל על האזיקים וצווארון להשתמש קרם הוא לא כל כך נוח, כפי שהוא יכול להשאיר עקבות על בגדים או על הידיים או היד. זה הרבה יותר נוח להשתמש כדי להסיר שפשופים על האזיקים עם קליפת תפוז. אזורי העור הדרושים הם פשוט ניגב עם הצד החיצוני של קליפת תפוז טרי.

כיצד להסיר כתמי שומן מעילי עור?

ישנן מספר דרכים לכך:

 1. עמילן, גיר, אבקת טלק. כדי לשטוף את הכתמים על מעיל העור,זה מספיק כדי להשתמש בתערובת של אבקה של עמילן, גיר ו טלק (או אבקה התינוק). אבקת מוחל על הכתם במשך חצי שעה ולאחר מכן לנקות בזהירות עם מברשת. השתמש מלח הסרת כתמים לא מומלץ, כי העור העדין יכול בקלות להיות פגום על ידי גבישי מלח להשאיר שריטות על הז 'קט.
 2. אמצעי שטיפת כלים. אם הכתם הוא ישן, דטרגנט כביסה יטפל בו. זה מוחל על העור עם ספוג ו

  כתמים על מקטורן עור

  לנגב, ואז שאריות של תרופה מוסרים עם מטלית לחה.
 3. עמילן תפוחי אדמה. Kashitza עמילן תפוחי אדמה - מעולהפירושו הסרת כתמים שמנים מן העור. זה מוחל על אזור מזוהם, שפשף קלות ונשאר במשך 15-20 דקות. ואז הדייסה מוסרת, והעור נמחה בבנזין.
 4. מפיות ניקוי למוניטורים. כתם טרי ניתן להסיר עם מפיות לנקות מסכי LCD המכילים הספגה המאפשר משטחים כדי לנקות את השומן.
 5. אמצעים מיוחדים. חנויות מציעים כלים מיוחדים עבורלהסרת כתמי שומן מן העור. תרסיסים להתמודד בעיקר עם כתמים טריים מגבונים תלויים בהרכב יכול לשמש הן כתמים טריים וישנים יחסית. אבל שני הסוגים של מסיר כתמים לא להתמודד עם הלכלוך הישן עקשן - לנקות אותם טוב יותר לסמוך לניקוי יבש.