טיפול במעיל עור

מוצרי עור נוחים נלבשו על ידינו הרחוקיםאבות אשר העריכו לראשונה את היתרונות של בגדים כאלה. בגדים כאלה הם מאוד נוח, כמעט עמיד למים, קל לניקוי ולא מלוכלך מאוד - היתרונות יכולים להיות רשומים במשך זמן רב. בנוסף, זה מתאים באופן מושלם על ג 'ינס וחומרים אחרים. לעשות סט מוצלח עם מעיל עור או מכנסיים, אופנה טובה לא יהיה קשה. אבל אתה חייב לעקוב אחר הכללים כמה אמצעי זהירות כדי לא לקלקל את הדבר היקר ומסוגננת. האם ניתן לשטוף ולגהץ את מעיל העור, באילו תנאים הוא מאוחסן? בואו ננסה לענות על שאלות נפוצות אלה בקרוב.

איך לשטוף מעיל עור?

אתה לא יכול לזרוק אותו לתוך מכונת כביסה רגילה. אפילו משטר עדין יכול לקלקל אותו. אם אתה לא יכול לעשות בלי זה, ואז לנקות את זה ביד או לתת אותו לניקוי יבש. כתמים מלוכלכים מפני השטח יש להסיר עם מים סדירים או הרגיל. בנזין או מדלל משחרר את העור, עדיף לנטוש אותם. אין צורך לשפשף את הכתם לא הכרחי, כדי לא לפגוע בחומר. אם זה לא עוזר, אז אתה יכול לקנות מסיר כתם מוכן מוצרי עור. טיפול במעיל עור הוא לא כזה פעילות פשוטה, אבל גליצרין יכול לעזור לך. אם זה אומר מדי פעם לנגב את הצווארון או האזיקים, אז זה ייתן להם ברק נוסף.

המעיל יכול להירטב אם אתה מקבל בטעותמתחת לגשם. ראשית, בזהירות לנגב את העור עם פיסת רקמה רכה, ולאחר מכן לתלות את הבגדים על קולבים. יש להתייבש בהדרגה בטמפרטורת החדר הרגילה. ייבוש מהיר על התנור עלול להזיק לעור. תרסיס מיוחד דוחה sprays ו impregnations יעזור להאריך את חיי הז'קט שלך.

איך ברזל מעיל עור?

בניקוי יבש, סדנאות תפירה ועודמפעלים למטרה זו להשתמש מקצועי rollers, presses ו מגהצים. השתמש בהתקן קונבנציונאלי בזהירות רבה. כדי ברזל זה הכרחי מן הצד הלא נכון ורק דרך בד דש, הגדרת מצב "צמר". אין לאחסן במעיל הארון, אשר עדיין לא התייבש לחלוטין. הכתפיים צריכות להיות רחבות כך שהעור לא יהפוך לעוות. בארון, ז'קט העור חייב לנשום. לכן, לוותר על שקיות ניילון שונים או מכסה אטום. אנו מקווים כי ההמלצות שלנו יעזור לך לשמור על המוצרים עשויים עור אמיתי.