איך לשטוף פוליאסטר

פוליאסטר הוא בד פופולרי מאוד, זה יכול להיות דומה כותנה, משי, להיות הדוק או אוורירי. איך לשטוף בד פוליאסטר, תוכלו ללמוד במאמר זה.

אם זה אפשרי למחוק פוליאסטר, תנחה על התוויתבגדים. הקפד ללמוד את זה, יש יצרנים לציין מה כביסה מוצג הדבר שלך. אם אתה רואה את התווית מראה אגן חצה - אתה לא יכול למחוק דבר כזה, אתה יכול לנקות אותו רק על ידי שיטה יבשה.

איך לשטוף דברים מתוך פוליאסטר?

דברים להראות שטיפת ידיים, אתה צריךלשטוף במים דליקים עם אבקת כביסה. לעולם לא להרתיח! פוליאסטר הוא מעוות בקלות מים חמים. הטמפרטורה האופטימלית ביותר לשטיפה היא 20-40 מעלות. עבור דברים קלים, להשתמש בכל אבקה ללא אקונומיקה, עבור כהה זה לא רע להשתמש בכלי מיוחד עבור שחור. אל תמחק דברים כהים עם אלה בהירים, גם אם חשבת שהם לא לשפוך.

פוליאסטר דק יכול להישטף ביד או במכונת כביסה מכונת במצב של "שטיפה עדינה" בטמפרטורה של לא יותר מ 30 מעלות. לאחר שטיפה עדיף לא לסחוב צנטריפוגה, אבל לתלות אותו על קולבים בחדר האמבטיה וללחוץ אותו מעט. בשיטה זו של ייבוש דברים לא יכול אפילו ברזל.

איך לשטוף מעיל או מעיל של פוליאסטר?

לפני שטיפת המעיל, להדק את כל מסמרת וברק. בעת כביסה במכונת הכביסה, עליך להגדיר את מצב "עדין לשטוף". טמפרטורת המים לא צריכה להיות מעל 40 מעלות. יבש את המקטורן על הכתפיים, תלוי על חדר האמבטיה. המעיל של פוליאסטר מתייבש מהר מספיק.

שטיפת המעיל אינה שונה בהרבה משטיפת המעיל. כביסה ניתן לעשות רק עם מים חמים על ידי הידיים או במכונת כביסה במצב עדין. עדיף להשתמש בדטרגנט נוזלי, עדיף לשטוף את הבד ולנקות בזהירות רבה יותר.