איך לשטוף פרווה מלאכותית

היום אתה יכול לפגוש יותר ויותר מוצרים עםפרווה מלאכותית במקום טבעי. זה מובן, כי פרווה מלאכותית היא זולה יותר, ועל פי משקל זה קל יותר. כדי לתפור מעיל פרווה, למשל, אתה לא צריך להרוג בעלי חיים. הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לך ליצור פרווה, במראה דומה מאוד טבעי.

כולנו מבינים כי כל מוצר כאשר שחוקיםבהדרגה הופך מלוכלך. עדיף לתת את זה לניקוי יבש. עם זאת, שירות זה הוא די יקר, ואם אתה רוצה לשמור, אז בואו ננסה לברר אם אפשר למחוק פרווה מלאכותית וכיצד לעשות את זה.

איך לשטוף את הפרווה מהמעיל?

כמעט על כל מוצר פרווה צריך להיותתווית עם תנאי הכביסה של המוצר המצוין עליה. יש דברים שלא ניתן לרחוץ. במיוחד זה נוגע מוצרים עם פרווה מלאכותית ארוכה: כאשר כביסה, הוא נופל ולא ייראה אסתטי מאוד. עם זאת, לרוב מוצרים עשויים פרווה מלאכותית ניתן לשטוף במים קרים, לא מעל + 40 ° C. כביסה יש לעשות באופן ידני או במכונה במצב עדין עם דטרגנטים מיוחדים. אין לסחוט ולייבש מוצר כזה במכונית.

אם תחליט לשטוף ז 'קט של מלאכותיפרוות ביד, אז אתה צריך להרטיב את המברשת ניקוי בפתרון ניקוי בעדינות לנקות את המוצר עם זה לכיוון של תנומה. לאחר מכן, יש צורך לשטוף את הדבר היטב מתחת למים חמים. פריקת דברים מפרווה פרווה אסורה. אתה רק צריך בעדינות לסחוט את המים, רצוי עם מגבת טרי. יבש את המעיל בטמפרטורת החדר, תלוי על הקולב. לעולם אל יבש פרווה מלאכותית על סוללות או תנורים אחרים. לאחר ייבוש הסופי של הפרווה, זה יכול להיות מסורק בעדינות לתת פאר ונפח.

פרווה על מכסה מנוע, ככלל, הוא תפור היטבהמוצר, אז אתה צריך לשטוף את הז 'קט כולו. אם אתה רוצה לנקות רק את הפרווה, אז אתה יכול לנקות את זה עם קצף מתוך פתרון של סבון כביסה או אבקה. לאחר לחות טמפון בפתרון כזה, בזהירות לנגב את הפרווה מזוהמים. לאחר מכן, להסיר את שאריות קצף עם ספוג לח. יבש את הז'קט באותו אופן כמו לאחר הכביסה.