איך לשטוף את הפארק?

בגדים מצוינים לחורף קר - ארוךז 'קט חורף פארק עם תנור של מוך או סינתטיים. בפארק יש תכונות דוחה מים מעולה, הוא לא מנופחת על ידי הרוח, ואת מילוי עושה את זה חם שאין לו תחליף אפילו 50 מעלות כפור. פארקים עשויים מחומרים שונים: ניילון, כותנה, ג 'ינס ואפילו משי. כמו כל garwear אחרים, הפארק מעת לעת צריך לנקות. תהליך הכביסה זהה לכל סוגי הפארקים.

איך לשטוף ז 'קט פארק?

שקול אם אפשר לשטוף את הפארק מתוך כותנה ו synthetics וכיצד לעשות את זה נכון.

קודם כל, יש צורך לקרוא את הסימוןכביסה של פארקים, אשר מוחלים בדרך כלל על התווית של המעיל. כמה סוגים שלה לא ניתן לרחוץ בכלל. במקרה זה, הז'קט צריך להינתן לניקוי יבש. או לנקות את הפארק בצורה יבשה.

  1. לפני שטיפה את המעיל יש צורך להדק את כללחצנים, רוכסנים ולחצנים על זה, ולאחר מכן להפוך את המוצר פנימה החוצה. אז הפארק עצמו יהיה מוגן מפני דפורמציה, ועל אביזרי מתכת שונים על זה - משריטות על מכונת תוף.
  2. עדיף לשטוף את הפארק בשטיפהמכונה אוטומטית עם העמסה הקדמית, כמו כל מכונות אחרות יש השפעה גסה על הז 'קט למטה. אפשרות טובה היא לשטוף את הפארק עם כדורי טניס, אשר, מסתובב יחד עם המעיל בתוף של המכונה, יהיה לרסק בתוך הז'קט ולמנוע ממנו ליפול לתוך גוש.
  3. למתוח את הפארק במים קריםעם מצב עדין ללא ספינינג אוטומטי. מסובב את הז'קט ביד, מסתכל, מים נקיים זורמים ממנו או מלוכלכים. במקרה האחרון, למתוח את הפארק שוב במכונית.
  4. השלב הבא יהיה לשטוף את הפארקים ב -30 מעלות מים, אבל כבר עם 2/3 כוסות של חומר ניקוי נוזלי מיוחד לשטיפת מוצרים.
  5. עכשיו הגיע הזמן לייבש את הפארקים. הניח את המעיל על משטח אופקי שטוח: על הרצפה, למשל,

    האם ניתן לשטוף את הפארק

    או על השולחן. להשרות על החלק העליון של הפארק עם מגבת סופג היטב.
  6. כדי לייבש את הפארק עבור מוך,יש צורך להשתמש במייבש בטמפרטורה נמוכה. וכל עשר דקות אתה צריך להוציא את הז'קט שלך ולנער אותו ביסודיות, לשבור את מעוכה בתוך זה. אתה יכול לייבש את הפארק ליד כל מקורות החום: סוללות חימום מרכזי, תנור, וכו ' אבל במקרה זה, מעת לעת, תמיד לנער את המעיל לייבש את המילוי באופן שווה.

הפארק ישמש לך יותר מעונה אחת, אם תטפל בו בזהירות ותשטוף את המוצר בצורה נכונה.