איך לשטוף מעיל על סינטפון

כיום, sintepon נחשב עמידוכן מילוי אמין של הלבשה עליונה. הוא נחות איכויות תרמיות רק fluff טבעי, אבל כדי לטפל synthepone הרבה יותר קל. הבא, נדבר על איך שצריך לשטוף את מעיל סינתון.

לפני לשטוף את מעיל סינתון,יש צורך לגלות איזה חומר זה עשוי, כי סיבים סינתטיים שונה. אפשרות זולה יותר היא סינטפון מודבק, חלקיקים שלה מחוברים יחד על ידי דבק. בגדים כאלה נראים מפוארים ואלגנטיים, אבל אתה לא יכול למחוק אותו, שכן הוא יכול לאבד את המראה שלו. אבל הז'קט, המלא במחט או סינטפון תרמוסטינג, אינו חושש משטיפה ידנית או אוטומטית.

ידנית לשטוף טוב יותר עם סבון הבית,נוזלים או אבקות שאינם מכילים אקונומיקה. עכשיו נענה על השאלה, באיזו טמפרטורה מותר לשטוף מעיל מסינטפון. יצרנים של בגדים חיצוניים ממליצים לדבוק משטר טמפרטורה נמוכה, אשר לא יעלה על 30 מעלות. לא להשרות דברים sinteponovye, עדיף לשטוף אותם עם סבון הרגיל, חומרי ניקוי דטרגנט או מסיר כתם.

באיזה מצב הוא מעיל להישטף?

בשנת מכונת כביסה sintepon השתמר היטב,אם אתה משתמש בתוכניות מיוחדות של כביסה עדינה או ידנית. ובשום מקרה אתה לא צריך להפעיל את "ספין" ו "יבש" מצבים. בדיוק כמו עם יד כביסה, אתה צריך לבחור את אבקת עבור מכונה אוטומטית ללא אקונומיקה.

לקבלת האפקט הטוב ביותר, לשטוף ביסודיות ולהשתמש כמות גדולה של מים. במקרה זה, המוצר לא יותיר עקבות וכתמים מהאבקה.

יבש את המעיל יכול להיות, תלויים על הקולב או מתפשטים על משטח שטוח. סינתפון מתייבש במהירות. אם יש צורך להחליק את הבד, זה יכול להיעשות עם ברזל באמצעות רירית גזה.