דלת נעולה

כל אחד רוצה להיות בטוח שהוא שלוהנכס בטוח, כי הוא מוגן מפני חדירות מיותרות. לכן בעת ​​בחירת דלתות הכניסה, תשומת לב רבה מוקדש כוח ואמינות. באופן טבעי, בנוסף למאפיינים של הדלת, חשוב כי המאפיינים של מנעול הדלת הן ברמה. כיום, היצרנים מציעים מנגנוני סגירה שונים העונה על הצרכים של הלקוחות התובעניים ביותר. אחד הסוגים הנפוצים, בנוסף לצילינדרים וסוגים מגנטיים, הוא מנעולים לנעילת הדלת. תן לנו לשקול את היתרונות והחסרונות של נעל מנעול.

נעילת נעילת המכשיר

פשטות הייצור וההרכבה בשילוב עםאמינות גבוהה מספיק הבטיחה את האינטרס של ההמונים הרחב בסוג זה של מנעולים. השם "Suvaldny" הגיע מהמילה הגרמנית zuhaltung, שפירושה "חסימה". חסימת המכשיר של מנעול המנעול מובטחת על ידי לוחות מתכת - suvalds. מספר האוכפים יכול להיות שונה, אבל היתרון הוא עבור אותם מנעולים שבהם יש לפחות חמש צלחות. בכל צלחת, חורים של תצורות לא מקריים נחתכים דרכו הבורג נע כאשר המפתח הוא פנה.

עקרון הפעולה של מנעול המנעול

עקרון הפעולה של המנעול הואלהלן: כאשר המפתח הגדול דו צדדי הוא פנה, הצלחות הם זז, כל אחד לגובה שלו. לכן, יש רק עמדה אחת של המנוף, שבו המעבר נוצר כדי להזיז את המוט. לא ניתן לפתוח את סוג המנעול אם לפחות צלחת אחת אינה תופסת את המיקום הרצוי.

אמינות מנעולים לנעול

לרוב, נעל מנעולים משמשיםדלתות כניסה מתכת ודלתות בטוחות. המאפיין העיקרי שלהם של אמינות היא התנגדות כוח break-ins. אם, לעומת זאת, צלחת משוריין משמש מנעול (צלחת פלדה מנגן), הוא הופך להיות unplayable ובלתי פגיע כמעט. אמנם, למען הצדק, יש לומר כי המנעול לנעול הוא בסדר גודל של אמין יותר מאשר לנעול תקורה נעילה כשמדובר כוח break-ins. באשר לפתיחת המנעול עם מפתח ראשי, הנה זה פחות אמין מאשר, למשל, נעילת צילינדר. דחיסה עצמית מנעולים מנעול - שיטה המאפשרת לך ליצור במהירות את המפתח הראשי ללא מניפולציות מורכבות. בשל נוכחותם של אלמנטים ניידים, הכלי סימולציה עצמית בקלות "קורא" את הקוד של מנעול מסוים. עם זאת, כמה יצרנים עובדים על המצב הזה, למשל, יש לנעול סוג מנעולים הדלת סוד מאובזר עם מגנטי או כרית קוד, אשר, בזכות מסך מיוחד, לא מאפשרים לך לפתוח את הדלת עם כפולות או picklock. ראוי גם לציין כי מנעולים מנעולים עמידים בפני כל ההשפעות האקלים לא סובלים חדירה של חלקיקים קטנים, שכן הם מורכבים של חלקים גדולים.

האם נעל או מנעול צילינדר?

בחירת איזה מנעול להתקנה - מנוף או גליל, רבים לעצור בשילוב של שתי האפשרויות. במקרה זה, המנעול מתנגד כוח, צילינדר

התקן נעל

- "אינטלקטואלי". שלא כמו האגודלים, מנעולי הצילינדר ניתנים להפעלה בכל זאת. אם אתה מדבר על הבדלים אחרים, אתה צריך לדעת כי מנעולים צילינדר הם בתוספת גליל חלופי, אשר יכול להיות מוחלף במקרה המפתח הוא איבד, ואת lockshield מנעולים צריך להיות "recoded" - rewinds מוחלפים לחלוטין או החליפו. כמו כן, הבעלים של המנעול צריך מפתח כבד יותר גדול איתו, עם זאת, במאבק על הביטחון, זה בקושי יכול להיקרא מינוס משמעותי. </ P>

ו מיוחד מנעולים אלקטרומכני יסייע להגן על השער שלך.