מחשב נייד לנעול - -

האם אתה חושב הנייד שלך מוגן מאובטחמאהבים רווח על חשבון מישהו אחר, כאשר אתה איתו במקום ציבורי? גנבים מנוסים יכולים להרוג את הגאדג 'ט בתוך שניות של ממש מתחת לאף שלך, ולאחר מכן לחפש פיסטולה. כדי קצת לסבך את המשימה, גנבים מזל המציא מנעול עבור מחשב נייד. בואו לגלות יותר על סוגי מנעולים אלה, וכיצד הם מסוגלים להגן על הנכס שלך.

איך זה עובד?

רוב הדגמים מחברת ישחריץ מיוחד להתקנת מנעול אבטחה. המנעולים עצמם הם מסוגים שונים, אבל כולם מאוחדים על ידי תכונה אחת משותפת - כבל קטן המחובר אובייקט נייח על ידי החלוץ. יצרנים מסוימים של מנעולי אבטחה עבור מחשבים ניידים מציעים דגמים המחוברים ליציאת LPT, COM או VGA.

סוגי מנעולים

עכשיו בואו נסתכל על סוגי מכנימנעולים עבור מחשב נייד קרוב יותר, ולגלות איזה מהם יעשה את הטוב ביותר במקרה שלך. כמה מנגנוני הגנה עבור המחשב הנייד מצוידים מנעולים קוד. כדי לפתוח אותו אתה צריך לחשוף את הצופן. מודלים אלה של מנעולים הם די טוב, אבל זה שווה לבחור מאלה שבהם מספרי קידוד הם יותר משלושה.

המנעולים עם המפתח ואת הכבל עבור המחשב הנייד הם די טובים מדי. סוג זה של מנעול הוא הנפוץ ביותר. בהתאם לדגם, הוא יכול להיות מחובר כמעט לכל יציאות של המכשיר.

הכי אמין הוא טירת קנסינגטון, הוא מהודק

לנעול שילוב עבור המחשב הנייד - -

כדי שנקרא חריץ "K". הוא נמצא על רוב הטאבלט של HP, מחשב נייד וגאדג'טים ניידים אחרים בעלי ערך. </ P>

כמה אמינים מנעולים אלה? אם אנחנו מדברים על ניקיון, אז בהתבסס על המשוב של משתמשים רבים, אנו יכולים לומר כי אפילו לנעול את האבטחה הכי מושלמת יכול רק לסבך את המשימה עבור גנב מנוסה, כי אתה באמת יכול לפתוח את זה בתוך שניות. במקרים אחרים, הגנב פשוט שולף את המחבר עם תנועה אחת חדה, נושאת את המחשב הנייד, ואת המנעול עם שקע מנותק נשאר במקומו. לכן, עליך להבין כי ההגנה הטובה ביותר היא ערנות שלך!