דלי קרח

עמידה בטמפרטורה הנכונה כאשראספקת שמפניה וקוקטיילים - היא מפתח בילוי והנאה נעים משקאות שנצרכו. לבלות את הערב כולו בקמפיינים במקפיא, תצטרך דלי קרח, אשר לא רק שירת את מטרתו בכבוד, אלא גם להשלים את יפה המשרתים שולחן חגיגי.

זנים עם דליי קרח

פעם זה היה דלי קרח כרגיל, בוזה שמפניה מקורר. היום, זה הפך להיות אגרטל דק עשוי מחומר נתון, שיש צורות שונות. מעצבים לתת פורקן רעיונות דמיון יצירתי בעיצוב של הנושא הזה.

דגמים קלסיים הם תמציתייםפשטות. דלי קרח אלה עם מלקחי נירוסטה או חרסינה מעוטרת בדגמים ו מונוגרמות. אביזר זה מתאים שולחן בסגנון הבארוק.

דליי קרח עלולים גם להיות עשוי מזכוכית,אקריליק, פלסטיק. השתמש בם בכל מקום - הם בעיקר בביקוש בקיץ, כאשר יש צורך להגיש משקאות וקוקטיילים מצוננים עם קרח.

אבל הטכנולוגיה נעה על, והיוםהיו דליים של קרח מואר. הם מעוצבים צד להפליא, יצירת אווירה ומצב רוח מקבילה. כזו תאורה מרהיבה ומקורית הופכת גולת כותרת של הערב, במיוחד לאור עובדה שאין משקאות לא יכולים לעשות שום ישיבה אחת.

איך לבחור את דלי קרח?

קניית שולחן זה, לשלםחשבון לא רק אסתטיקה, אלא גם על פרקטיות. קודם כל, בגודל הדלי חייב להתקרב אל השולחן הקיים. זה לא אמור לקחת יותר מדי מקום. איפה הרמוני להסתכל מודל מסודר ואלגנטי.

הבא - לשים לב לנוכחות של דברים שימושיים כגון עטים פינצטה. הם עושים שימוש דליים לעבד יותר נוח.

בין היצרנים הפופולריים ביותר של פריטים אלה כוללים:

  • רוזנברג;
  • איקאה;
  • ברגהוף.