מצעי מיטה

המראה של חדר השינה שלך אינו מסופקרק עיצוב יצירתי באיכות גבוהה חומרי הגמר. לחדר שבו אתה להירגע, היה מלא באווירה נעימה ומרגיעה, לשים לב ומשהו כזה כמו הבחירה של מצעים. רק ערכת איכות יספק לך שינה נוחה ובריאה, וגם זה ייראה נהדר בפנים החדר. ולתת את המצעים - זה לא מה שהם להתרברב לפני האורחים, אבל אתה תדע כי כאשר אתה חוזר הביתה מהעבודה, אתה יכול להירגע להירגע בחדר השינה היפה והנעים שלך.

אז, מה ההבדל בין מיטה משי סוגים אחרים של בדים? בואו לגלות.

קודם כל, מצעי מיטהטבעי, כזה ערכת לעולם לא לגרום לאלרגיות. פשתן משי הוא מאוד נחמד למגע, אשר מוערך מאוד בקיץ - זה נותן קרירות בלתי נשכחת בלילה. מראה נראה - סיבה נוספת לקנות מיטת משי. יוקרה ורומנטיקה הם מילים נרדפות עבור המילה "משי"!

למרות העובדה כי בד משי נראה רזה ופגיע, למעשה הוא חזק ועמיד מאוד. זה לא כל כך קל לשבור סדין משי כפי שהוא נראה.

מצעים משי נחשב האליטה, וזה אומר - אחד היקרים ביותר. ובכל זאת, בגלל חוט איכות משי פשוט לא יכול להיות זול! היזהר מזיופים וערכות תפירה גרועות במחיר נמוך - מיטה זו לא תשרת אותך זמן רב.

הבחירה של צבעים תלוי, קודם, על הצבעעיצוב חדר השינה שלך, ושנית, מתוך העדפות אישיות. מישהו אוהב מצעים משי שחורים, ומישהו רוצה לישון בלי נמר על נמר. מגוון רחב כל כך שהוא מאפשר לספק כל גחמות.

כמה נכון לטפל בבגדי משי?

השאלה הראשונה שכל פילגשקניית מצעי מיטה משי - איך לשטוף אותו? בעיה זו אינה לשווא בהתחשב כל כך הרבה תשומת לב: כביסה לא מדויק יכול לקלקל את המרקם עדין. מומלץ לשטוף תחתונים משי ידנית או במכונה אוטומטית, שם יש מצב מיוחד של "משי". במקרים קיצוניים, אתה יכול לנצל את המשטר עדין, עם זאת, עדיף להימנע מצבים כאלה אם מצעים שלך נראה חדש ככל האפשר. לשטוף מים צריך להיות חם, 30-40 ° C.

שמיכות Duvet ואת הציפיות לפני כביסה בדרך כללמופעלים החוצה כדי למזער את החיכוך של הבד על הקיר המכונה. זה טוב מאוד אם יש לך תיק מיוחד לשטיפה. רק קבוצה אחת נמחקת לשטיפה. אם יש לך כמה, למחוק אותם אחד אחד, או אחד במכונה, ואת השאר ביד.

יש לבחור גם את חומר הניקוישתוכננה במיוחד עבור מוצרי משי. אין להתנסות עם סבון נוזלי ושמפו התינוק, כי אתה לא יודע איך זה ישפיע על מרקם עדין כזה.

שטיפת ידיים צריך גם להיות מסודר מאוד. לאחר שטיפה במים קרירים, לסחוט בעדינות את ערכת המשי שלך באמצעות בד כותנה, או פשוט לתלות אותו על חדר האמבטיה. כאשר מסתובב, אסור בהחלט לסובב את הבד! יבש את המשי בצורה מיושרת הרחק מאור השמש. עדיף לא להשתמש במייבש חשמלי.

באשר לגיהוץ, זה נחוץ רק במקרה,אם הבגדים מקומטים מאוד. קפל מינור הם בקלות smoothened אם לתלות בגדים על חבלים, במיוחד אם החדר יש לחות גבוהה. אפשר גם לגהץ את הכביסה במגהץ בטמפרטורה נמוכה, או באמצעות מגהץ קיטור שנקרא לגיהוץ אנכי.

מצעי מיטה 1

מצעי מיטה 2

מצעי מיטה 3

מצעי מיטה 4

מצעי מיטה 5

מצעי מיטה 6

מצעי מיטה 7

מצעי מיטה 8

מצעי מיטה 9