איך לנקות מעיל עור

כל הדברים עור הם מעשיים ומעשיים. אבל באותו זמן הם מזוהמים דורשים ניקוי תקופתי. זה לא מומלץ לשטוף אותם, כמו העור הופך קמטים מן המים יכול אפילו לפצח. ואם הדבר לבן, אז הבעיה, איך לנקות מעיל עור, מקבל חד מאוד. בואו לגלות איך לנקות את העור.

כיצד לנקות עור טבעי ומלאכותי?

מעילי עור לא ניתן לנקותאמצעי המכיל ממס, שכן זה יכול להסיר את הצבע. האפשרות הטובה ביותר היא לנקות את המעיל עם אלכוהול טהור. אבל עור מלאכותי או זמש יש לנקות עם ספוג, לספוג אותו פתרון דטרגנט עבור צמר או משי.

לפני תחילת ניקוי, נסה להסיר כתמים מן המעיל עור (אם בכלל). עקבות שמן ניתן לנגב עם מטלית ספוגה בבנזין. זיהום דיו מוסר עם אלכוהול.

מוצר עור הוא לא מלוכלך מאוד, ואזאתה יכול לנגב אותו עם ספוג לח, ולאחר מכן לנגב אותו יבש עם מטלית רכה. אם זה לא עובד, לנסות לנקות את העור עם מים וסבון. אפקט טוב הוא מיץ לימון. נגב אותם במעיל עור, וזה יהיה נקי ומבריק. במקרים בהם העור על המעיל שלך הפך יבש מחוספס, אתה יכול לתקן את זה על ידי ניגוב אותו עם ספוג עם תערובת של מים גליצרין. זה יהיה לנקות אותו, גליצרין גם לרכך את העור.

ז 'קט עור בהיר או לבן ניתן לנקות עם חלב. עקבות חלב על האור לא יישאר, ואת העור יהפוך רך וגמיש יותר.

איך לנקות את הצווארון של מעיל עור?

הצווארון הוא החלק הזה של המעילמקבל מלוכלך המהיר. כדי לנקות אותו, לקחת קמצוץ של סודה על מטלית רכה לח ולשפשף בעדינות את הצווארון המלוכלך במשך 1-2 דקות. הצווארון לא כל כך מזוהם, מתחת לבגדים החיצוניים יפה לקשור צעיף.

עם כל שיטת ניקוי, זוכר את זהעור לח הוא מתוח בקלות, אז זה לא יכול להיות משוחק בכבדות. ולאחר ניקוי, אתה צריך לתלות את הז 'קט בטמפרטורת החדר ולאפשר לו להתייבש לחלוטין במהלך היום.