מדפים מקופלים על הקיר

לא, אולי, לא בית אחד, לא משנה היכןמקורי ומסוגנן פנים - מדף קיר. בהתאם לצורה, המדפים התלויים יכולים להיות ישרים וזוויתיים, חד-שכבתי ודרגש, פתוחים וסגורים.

אם אתה רוצה לבחור מדף תלוי על חדר קטן, אז אתה צריך להעדיף קיר בפינה. זה לא לוקח הרבה מקום, אבל באותו זמן, מדף כזה הוא מאוד מרווח קומפקטי.

מדפי קיר תלויים עשויים מחומרים שונים: עץ, מתכת, זכוכית, פלסטיק.

מדפים בפינות מדפים בפנים

מדפים מותקנים על הקיר - זה הכרחיאביזר בכל פנים. לדוגמה, במשרד על מדף פינה מעוקל יכול לאחסן ספרים, מגזינים ואספקה ​​הדרושים אחרים לעבודה.

מדפי קיר זוויתיים 1

מדפי קיר זוויתיים

קיר זוויות תלוי על המדפים

בחדר הילדים, המדף הזוויתי המעוגל יכול לשמש צעצועים או ספרים, ספרי לימוד וספרי תרגיל.

מדפי קיר זוויתיים 4

מדפי קיר זוויתיים 5

מדפים תלויים על הקיר

בסלון על מדף פתוח בפינהזה ייראה שירות נהדר ויפה. הטכניקה המקורית היא השימוש במדפי הספר צירים בפינה לא בפינה הפנימית של החדר, אבל לא חיצוני.

מדפים תלויים על הקיר

מדפים תלויים על הקיר

קיר זוויתי תלוי על מדפים

מדף עץ או זכוכית פינהעבור המטבח משמש לאחסון של כלי מטבח שונים. מדף מתכת קטן גם נראה נהדר במטבח. זה יכול לשמש לאחסון צנצנות קטנות עם תבלינים ותבלינים אחרים. עם זאת, מדף מתכת כזה יכול לשמש רק בפנים שבו משטחי מתכת אחרים או מוצרים קיימים.

מדפים תלויים על הקיר

מדפי קיר זוויתיים

מדפי קיר זוויתיים

וגם בחדר האמבטיה, מדף קיר מותקן בפינה יהיה במקום. לתלות אותו קרוב מספיק לאמבטיה, זה נוח לאחסן שמפו, קרמים קוסמטיקה אחרים.

מדפים תלויים על הקיר 13

מדפי קיר זוויתיים 14

מדפי קיר זוויתיים 15

במסדרון נוח להשתמש בפינה קטנהמדף תלוי, שבו אתה יכול להיכנס לבית, לשים מפתחות, טלפון ועוד קצת. מדפים תלויים בפינה, הממוקם בכל חדר, יכול לשמש פרחים מקורה.