מדף פינה

מדפי קיר בפינה - זה יפהבנוסף הפנים שלך. במיוחד הם נראים טוב בעיצוב קלאסי, אם כי מודלים רבים נועדו לקשט חדרים סגנונות מודרניים. בנוסף, חשיבותם המעשית של המדפים הללו אינה חשובה: לפעמים זה מאוד נוח להניח, למשל, מדף קטן באולם לאחסון מפתחות, כפפות וכו '. אז, בואו לגלות מה המדפים זווית יכול להיות ומה המראה שלהם תלוי.

סוגי מדפי פינות

ראשית, המדפים ניתן להציב בדרכים שונות. הם קיר הרצפה. מדפים תלויים לשמור את מרחב המחיה שלך, ואילו גרסה הרצפה מתאים יותר חדרים מרווחים.

מדפים זוויתיים הקיר שונה הרצפההדרך הקלאסית של תיקון: הם קבועים בו זמנית על שני קירות סמוכים בעזרת עוגנים או מסמרת בנייה. כמו כן ניתן לנתק את הר על ווים הרכבה בסוגריים. פחות נפוץ הם מדפים מודולריים, אשר ניתן שכבת. אם יש צורך, לשנות את השכבה העליונה של מדף כזה לתחתית היא קלה מאוד.

ככלל, רוב המדפים בפינה הםפתוח, אבל יש גם אפשרויות עם סגירת דלתות או זיגוג. הם מכונים לעתים קרובות כמו עיפרון המקרים או לוקרים בפינה, אשר לא מונע מהם להישאר המדפים למעשה.

מדף פינה 1

פינת מדף

מדף זוויתי 3

שנית, השימוש במדפי הפינות שונה: הם יכולים לשמש עבור ספרים ופרחים, עבור מכשירי טלוויזיה או רמקולים, עבור פמוטים, קוסמטיקה שונים טריוויה משק הבית.

קלאסיקות של ז'אנר - זה, כמובן, ספרי פינהמדפים. הם ממוקמים לעתים קרובות ביותר בסלון (לעתים רחוקות יותר - בחדר האוכל או בחדר השינה). מדף פינה עבור ספרי לימוד - סוג נוח של ריהוט עבור תלמיד בית הספר. המיקום האידיאלי שלה הוא מעל שולחן כתיבה או מחשב, אשר יש גם צורה זוויתית. בנוסף לעזרי ההוראה בפועל, ניתן לאחסן מחשבים ניידים, אלבומים, תקליטורים, ואם הגודל מאפשר, ניתן גם להתקין עליו ציוד שלא היה בו מספיק מקום על השולחן (מדפסת, רמקולים, מנורת שולחן וכדומה).

מדף פינה 4

פינת מדף 5

מדף בפינה 6

פרחים בסלון, שכבר צפוףרהיטים זוטות שונים, זה יותר מותרות מאשר הכרח. כל מארחת מנסה למקם את הצמחים הבית שלה, כך שהם נראים טוב בפנים באותו זמן תופסים שטח קטן ככל האפשר. בהקשר זה, המדף הפינתי של פרחים יהיה רק ​​אופציה אידיאלית. היא תיקח את מקומה בפינה ריקה ותמלא אותה בכישוף של שרך אוהבי צל, בגוניה או דיפנבאךה.

מדף בפינה 7

פינת מדף 8

מדף בפינה 9

מדפי מטבח יש גם את הזכות המלאה להיותזוויתית. יתר על כן, הם עוזרים לחסוך הרבה מקום במטבח קטן, כי הם יכולים להכיל את כל האביזרים, מן כלי בישול וכלה עם קצת כמו סכינים או קבוצה של סכינים או צנצנות של תבלינים.

מדף בפינה 10

פינת מדף

מדף פינה 12

מדפים בחדר האמבטיה - לא כל כך מותרות, כמהצורך חיוני. אחרי הכל, לפעמים חדר אמבטיה של מימדים קומפקטיים פשוט אינו כרוך המיקום שם של כל הרהיטים באופן עקרוני. וגם כדי לאחסן שמפו רבים, ג'לים קרמים במידת הצורך. במקרה זה, עדיף לתלות את המדף בפינה ישירות מעל חדר האמבטיה עצמו, כך שזה נוח לאחסן שם אביזרי אמבטיה לכל המשפחה.

מדף פינה 13

מדף פינה 14

מדף פינה 15

ולבסוף, שלישית, חשיבות רבהחומר שממנו מדפים פינה עשויים. הבחירה שלו צריכה להיות ממוקדת בעיקר על תכונות העיצוב של החדר: זכוכית פינה או מדף פלסטיק עבור סגנונות ההייטק מינימליזם, מתכת יוצאת דופן עבור טכנו. מדף קלאסי מעץ פינה יהיה אידיאלי למדינה או קלאסיקות.

מדף פינה 16

מדף פינה 17

מדף פינה 18