מדף ספרים

המדף הוא פריט הכרחי ומעשיפנים בכל דירה. עם הזמן, אתה צובר הרבה פריטים שונים, כמה מהם אתה צריך, וכמה לזרוק זה חבל. וכל זה חייב להיות ממוקם איפשהו. שם מגיעים המדפים התלויים להצלה.

כנ"ל לגבי ספרים: אם הם לא רבים מאוד, אז לא לקנות ארון גדול, אבל אתה יכול לעשות עם מדפי ספרים. אביזר פונקציונלי כזה יתפוס את החלל המינימלי בחדר. ותחת המדפים יהיה מקום לארגן, למשל, ספה או שולחן.


מגוון של מדפי ספרים צירים

מדפים אלה עשויים מן המגוון ביותרחומרים: MDF, סיבית, עץ. אתה יכול לבחור מדף של כל החלטה בסגנון, גודל וצבע, אשר יהיה מתאים לעיצוב החדר שלך. רהיט כה נחוץ, כמו מדף ספרים תלוי, ייראה נהדר בפנים הקלאסיים המסורתיים, ברנסנס מעודן, בפרובינציה הרומנטית ואפילו במודרניות המודרנית. מדף הספרים צריך להתאים או להתאים את הצבע עם פריטים אחרים של רהיטים בחדר שלך ואז זה יהפוך קישוט אמיתי של כל חדר.

בהתאם לטופס, מדפי הספרים הםישיר צירים, זווית ואפילו רב ברמת. יש בעלים, בעלי דירות מרווחות, יכולים להרשות לעצמם לצייד את הספרייה בחדר נפרד, לכפות עליה כונניות ומדפים תלויים. אבל לרובנו אין מותרות כאלה. לכן, בדירות קטנות כדאי להשתמש בפינה או מובנית מדפי ספרים.

ישנן מספר אפשרויות לרכישת הספרמדפים. ראשית, אתה יכול לקנות אותו בחנות הרהיטים הקרובה. שנית, אתה יכול להזמין את אביזר הצורך בחנות המקוונת עם משלוח הביתה. ואם יש לך כמה כישורי בניין, אז אתה יכול בקלות להפוך את כוננית עם הידיים שלך.

מדף ספרים

מדף מדפים

מדף מדפים 3

מדף

מדף ספרים

מדף מדף

מדף

מדף

hinged bookhelf9