מדפי ספרים עם זכוכית

אם הבית שלך אינו מאפשר לך למקם אותו בוארון ספרים גדול, ואתה אוהב לקרוא ויש לך הרבה ספרים, אתה יכול להשתמש כזה רהיט כמו מדף הספרים תלוי. זה יפה אסתטי ופונקציונלי אלמנט הפנים ניתן להשתמש הן בבניין מגורים בבניין משרדים. והמחירים למדפי ספרים מקובלים למדי על אנשים עם הכנסה כלשהי.

סוגי מדפי ספרים

תקן מסיביתמדף מלבני. מודלים מודרניים של מדפי ספרים - זהו עיצוב שלם, שלפעמים מורכב שניים או שלושה מדפים, ולפעמים יש תאים רבים כאלה. היום, אתה יכול להרים כל צורה של מדף הספרים: זה יכול להיות מלבן, מעגל, סולם, ועוד טופס לא סטנדרטי.

עבור הבית הם מתאימים יותר מדפי ספרים ציריםעם זכוכית, במשרדים קל לשימוש מדפים קיר פתוח עבור תיקיות ומסמכים אחרים המשמשים לעתים קרובות מאוד. אם אתה צריך לחסוך מקום, כדאי להשתמש מדפים וילון בפינה. וכל המודלים האלה, אם יש צורך, ניתן לשלב עם מדפים בהרכב רהיטים משותף.

מדפי ספרים עם זכוכית פרט לקישוטםהחלל הפנימי, וגם מתמודד עם המשימה של הגנה על ספרים מפני אבק, ובכך, ובכך להאריך את החיים של הפרסומים המודפסים האהובים עליך.

מדפי ספרים תלויים על הקיר. אתה יכול לשים כזה מדף על כל משטח, למשל, על שידה של המגירות. במקרים מסוימים, המדפים יכולים להיות מוערמים על גבי אחד את השני, ואתה מקבל כוננית אמיתית.

פתרון עיצוב מעניין עשוי להיותמדף קיר עם זכוכית בסלון או בחדר השינה, בחדר הילדים, במשרד או אפילו במסדרון. וזה פרט מקורי, אולי, יהפכו את הפנים של החדר מסוגנן ומלא. עם זאת, אל תשכח כי רהיט כזה צריך להתאים באופן מושלם לתוך הפנים של החדר שלך.

לייצור מדפי ספרים ציריםחומרים שונים משמשים: מתכת, פלסטיק, עץ וזכוכית. בהתאם לחלק הפנימי של הסלון, אשר מדף הספרים נבחר, הוא יכול להיראות מרהיב מאוד מזכוכית או מפלסטיק, רומנטית ממתכת פתוחה, מוצקה ומכובדת ממערך העץ היקר: אגוז, אלון, אשור, אדר.

הגדרה אינטימית תסייע ליצור כוננית בחדר השינה עם תאורה. מדף פינתי מדף הספרים מתאים לחדר ילדים קטן.

בנוסף ספרים, על מדפים תלויים אתה יכול לארגןסירים עם פרחים בתוך הבית, צלמיות שונות, מסגרות תמונה, מזכרות ועוד אלמנטים עיצוב שיהפכו את האווירה בחדר חמים ונעים. יפה במיוחד ייראה כמו מדפים כאלה, עשוי זכוכית מזכוכית ומעוטר תאורה. אספנים מסוימים לאחסן את האוספים שלהם על מדפים כאלה עם זכוכית.

מדף מדפים מותקן בצורה הטובה ביותרבטון או קיר לבנים. אם הקיר יש לך מן גבס, זה לא שווה את זה בכבדות לטעון את המדף הזה, וזה צריך להיות מהודק עם מסמרים מיוחדים סוג פרפר.

מדפי ספרים עם זכוכית 1

מדפי ספרים עם זכוכית 2

מדפי ספרים עם זכוכית 3

מדפי ספרים עם זכוכית 4

מדפי ספרים עם זכוכית 5

מדפי ספרים עם זכוכית 6

מדפי ספרים עם זכוכית 7

מדפי ספרים עם זכוכית 8

מדפי ספרים עם זכוכית 9