מדפי ספרים על הקיר

רובנו יש כזה רהיט כמוהמדף קשור לקלאסיקה. ורק לאחר שראינו אותו בעיקול יוצא דופן, אנו משנים באופן בסיסי את היחס שלנו אליו. מתברר כי העולם של מדפי הספרים הוא גדול ומגוון. זה יכול להיות גולת הכותרת של כל החדרים.

גרסאות של מדפי ספרים

המראה החיצוני של מדפי הספרים על הקיר הוא חזק מאודדומים לארונות, ההבדל ביניהם הוא רק במספר המשטחים הנושקים. זה המאפיין הזה הוא במידה רבה עקב המראה של מדפי ספרים יוצאי דופן. יש לנו הזדמנות אמיתית לקנות בצורה מוכנה או להרכיב ביד שלך מדף של כל תצורה: עגול, משולש או בצורה של ספירלה. באופן אירוני, מדף הספרים על הקיר, כמו כל ריהוט מודרני, קיים בצורה מודולרית. לכן, יותר ויותר קירות הבית החלו לקשט את היצירות שנוצרו מ אלמנטים בודדים שלה.

מדפי ספרים על הקיר 1

מדפי ספרים על הקיר 2

מדפי ספרים על הקיר 3

המדף הוא מאוד פונקציונלי רהיטים. ככלל, יש מקום על זה לא רק ספרים. בנוסף, הוא מסוגל בהחלט לחלק את שטח החדר לאזורים. הקונים מוצעים עיצובים גדולים המשלימים ספריות בספריית בית או ללמוד, וקטנים יותר, ביניהם מדפי הספרים הפינתי. רכישה מצוינת עבור דירה קטנה יהיה מדף הספרים על הקיר, אשר לא אחת אלא כמה רמות.

מדפי ספרים על הקיר 4

מדפי ספרים על הקיר 5

מדפי ספרים על הקיר

הזמן עובר, האופנה משתנה, חדשים מופיעיםכיווני סגנונות. אבל, קלאסי קפדנית תמיד מוצא את תומכיו. אחרי הכל, לא חומר שממנו המדף הוא עשה לא ניתן להשוות את האבטחה עם מגוון של עץ. כן, יצירות קלאסיות של הספרות הן נוחות יותר באלמנטים שלהם. בנוסף, עץ עצמו הוא חומר אמין מאוד שיכול לעמוד הרבה במשקל.

מדפי ספרים על הקיר 7

מדפי ספרים על הקיר 8

מדפי ספרים על הקיר 9

בנוסף מדפי עץ, MDF ומבנים סיבית מצאו את מקומם בקירות של בתים ודירות עירוניות.

מגוון רחב של צבעים וריאציות מאפשרשלב את מדף הספרים שנרכש על הקיר בהתאם לסגנון הרהיטים. לדוגמה, השילוב של זכוכית ומתכת בו אידיאלי משתלב בסגנון של היי טק או לופט. פופולרי במיוחד בשנים האחרונות הם כמעט מדפים נטולי משקל של אלומיניום בגרסה סגורה ופתוחה. מינימליסטים יכולים לייעץ לחומר כזה כמו פלסטיק.

מדף הספרים בחדר הילדים

כל הרהיטים לילדים, במקרה זה, ילדיםמדפי הספרים חייבים לעמוד בדרישות מיוחדות. קודם כל, החומר לא צריך לגרום לאלרגיות ולהכיל חומרים רעילים מזיקים, כמו גם בטוח לחלוטין לשימוש.

מדפי ספרים על הקיר 10

מדפי ספרים על הקיר 11

מדפי ספרים על הקיר 12

עבור חדר ילדים עדיף אם מדף ספרים שביר עם זכוכית מפנה את מקומו לאחת עץ, עם פינות מעוגלות משטח מלוטש אידיאלי.

מדפי ספרים על הקיר 13

מדפי ספרים על הקיר 14

מדפי ספרים על הקיר 15

צירוף הרכישה לקיר, הקפד לשקול את הצמיחה של התינוק שלך לבדוק את האמינות של העבודה לעשות.

נראה יפה בחדר השינה של הילדסט הכולל מדפי ספרים על הקיר. בעת בחירת צבע, תמיד לקחת בחשבון את העובדה כי בחדר הילדים שלהם ילדים להירגע. לכן, תכלילים צבע בהיר עשוי להיות נוכח, אבל לא לשלוט. אווירה שלווה ושלווה יהיה ליצור גוונים חמים חמים. לדוגמה, בחדר לנערה, המדף הלבן מתאים באופן מושלם עם צבע ורוד הפנים.

מדפי ספרים על הקיר 16

מדפי ספרים על הקיר

מדפי ספרים על הקיר

אתה לא יכול לתאר את האפשרויות בכמה מיליםמדפי ספרים קיימים, יש הרבה מהם: טופס בצורה של בעל חיים, עם פונקציה של שולחן או ספסלים, מובנית בתוך רהיטים. וזה לא כל מה שהדמיון של המעצב מסוגל לעשות.