שעונים עם תמונות בעצמך

השעון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. לכל אחד בדירה יש לפחות שעון אחד, ולעתים קרובות קורה שהשעון תלוי על הקיר כמעט בכל חדר. אז מתנה כמו שעון לא תהיה חסרת תועלת, ואם זה שעון מתצלומים על הקיר, אז אין מחיר בכלל. אחרי הכל, איזה שילוב מעניין - תמיד פועל זמן על רקע רגע נתפס. אז בואו לשקול בפירוט רב יותר איך לעשות תמונות שעונים מגזרות.

צפה בתמונות במו ידיך

ראשית, בואו להגדיר מה החומרים נצטרך לעשות שעון עם תמונות.

  • צילום;
  • דבק מגזרה;
  • צבע כדי ליצור קווי מתאר מסביב לשעון של השעון (להתאים את צבע הצבע כך שיתאים היטב לתצלום וייראה יפה);
  • שעון;
  • גיליון MFD (בכיתה הורים, גיליון 0.3 ס"מ עובי).

אז, עם החומרים החליטו, ועכשיו בואו נלך ישירות לתיאור של תהליך קבלת שעונים עם התמונה שלך.

שעונים עם תמונות על ידי עצמו hands1

שלב 1: ראשית עליך להכין כראויתמונה. השתמש בעורכי תמונות כדי להתאים את גודל התמונה, וגם להחיל את פני השעון על זה, הורדת התבנית שלה מהאינטרנט. הבא, אתה צריך לחבר את התמונה עם הבסיס. צבע את הלוח לאורך הקצוות, אך היזהר כי בעת הדבקת תמונה, לא נותרו אזורים מטופלים על הלוח. כאשר שכבת צבע מתייבש היטב, להחיל דבק על פני השטח כולו של הלוח עבור מגזרת ולהדביק את התמונה. תמונה דבקו בצורה חלקה על פני השטח שלו לא התפתח בועות או כל חריגות, כמו שצריך להחליק את התמונה, אבל זה לא לקלקל את ידיו, לשים על גבי נייר קלף, אשר ימנע דבק ידיים אל התמונה עצמה. </ P

שעונים עם תמונות בעצמך
</ P >>

שעונים עם תמונות על ידי עצמו hands2

שעונים עם תמונות עצמך

שלב 2: כאשר הדבש מתייבש היטב, מכסים עם דבקצילום על. בהתחלה זה לא נראה נחמד מאוד, אבל זה צעד הכרחי על מנת להבטיח את שעות של חיים ארוכים. בנוסף, כאשר דבק מתייבש, זה נותן את התמונות השפעה מעניינת מאוד.

שעונים עם תמונות על ידי עצמך

שלב 3: שוב, כאשר כל דבק מתייבש, אתה יכולעבור לחלק הקריטי ביותר - לצרף תנועת השעון. ראשית עליך למצוא את מרכז הבסיס: למדוד את המרחק בין פינה אחת של התמונה לשני בצדדים, בצומת של שורות אלה תקבל את אמצע התמונה. בשלב זה, לעשות חור לצרף את השעון ללוח שלך עם התמונה. השעון המקורי מוכן!

שעון

שעונים עם תמונות בעצמך

שעון קיר יוצא דופן ניתן לעשות בדרך אחרת.