מתלה קיר

היום, יותר ויותר הפופולריות היא צוברתרהיט, כמו מדף קיר לבית. מדפים תלויים אלה עשויים לרוב מעץ, אם כי יש גם מודלים מתכת המשמש לאחסון מסמכים שונים.

מתלה הקיר משמש לעתים קרובות אלהשם אין אפשרות להתקין ארון נייח. כזה תלוי על המדף מדפים הוא תוסף פונקציונלי ואסתטי מעולה הפנים של כל חדר.

מדפים מקופלים

זה פיסת ריהוט יעזור לשמור על הסדרספרים מספריית הבית שלך. יש אלבומים עם תמונות, כמו גם מסמכים שונים שניתן למצוא בכל בית. ארונות מתלה ניתן לפתוח או עם זכוכית. ישנם דגמים של מדפי ספרים מדורגים. מדף קיר יפה יכול להיות תלוי במשרד, בסלון או אפילו בחדר השינה.

מדפים מקופלים 1

מדפים מותקנים על הקיר

מדפים מותקנים על הקיר

מדפי מדפים לילדים

בחדר הילדים, המדפים התלויים משחקים תפקידאחסון ספרים, ספרים וספרי לימוד, מזכרות ומלאכות שונות, וכן פריטים נוספים הדרושים לילד. מדפי קיר ילדים יכולים להיות מדפים פתוחים, משחק משטח או מגירות. המדפים הצירים ישמור באופן משמעותי את השטח הפנוי בחדר זה. בעת רכישת מדף קיר עבור ילד, הקפד לבדוק את המצורף שלו עבור עמידות ובטיחות.

מדפים על קיר 4

מדפים על קיר 5

מדפים מותקנים על הקיר

מדפי קיר לפרחים

העיטור המושלם של החדר יהיה קירמדף שבו אתה יכול לשים פרחים בתוך הבית. לדוגמה, מדף כזה הוא מושלם לשמירת סיגליות או עציצים נמוכים אחרים. בנוסף, מתלים אלה צירים משמשים בהצלחה הצבת שתילים של גינון גן וגינה עליהם. עם זאת, מדפים כאלה צריכים להיות ממוקמים ליד החלון או מעל אותם צריך להיות מותקן תאורה, כך הכרחי עבור צמחים מקורה.

מדפים על קיר 7

מדפים על קיר 8

מדפים על קיר 9