מדף קיר מסך

לא משנה איך המגמות של אופנה הפנים השתנו, בכל בית קיר מדף הקיר תלוי תמיד יש מקום. יתר על כן, הם בקלות להתאים את כל סגנונות של עיצוב פנים, ללא יוצא מן הכלל.

מדף קיר תלוי בתוך פנים של בית מודרני

כמו התיאטרון מתחיל בארון, כך גם כלהבית מתחיל באולם כניסה. האם אני צריך מדף קיר תלוי במסדרון? אני צריך את זה. מדף קטן מאוד ורדוד יכול להיות ממוקם מתחת למראה הקיר - כאן, הכניסה לבית, נוח לשים מפתחות או כפפות. וכמובן, באופן מסורתי המדפים במסדרון משמשים כדי להתאים את כיסוי הראש.

מדף קיר תלוי 1

מדף קיר מדף

מדף קיר תלוי

גם באופן מסורתי, השימוש הקיר התלוימדפים וחדרי אמבטיה. אפילו בחדר האמבטיה הקטן ביותר אתה לא יכול לעשות בלי מדף מעל הכיור, שבו אתה יכול לשים כוס עם מברשת שיניים ולשים צינור של משחת שיניים.

מדף קיר תלוי

מדף קיר תלוי 5

מדף קיר תלוי

וכמה מגוונת היא השימוש פתוחתלויים מדפי קיר בעיצוב של סלון או מטבח! בסלון קטן, למשל, מדף קיר רכוב על הקיר יכול לשמש בהצלחה עבור מיקום טלוויזיה קומפקטית. בעזרת מדף מקיר לקיר, אתה יכול בקלות וביעילות לקשט פינה ריקה.

מדף קיר תלוי

מדף קיר תלוי

מדף קיר תלוי

המדפים התלויים ביותר בקירהצורה של הקונסולה ניתן להציב מאחורי ראש המיטה של ​​הספה ולהשתמש בהם לא רק דקורטיבי, אלא גם כאלמנט פונקציונלי מלא - למשל, עבור הצבת ספרים. וליתר דיוק, המדפים יכולים להיות מסודרים במדרגות, אנכית ואופקית, באופן כאוטי.

מדף קיר תלוי

מדף קיר תלוי

מדף קיר תלוי

מדפים תלויים קיר יכול לשמש גםמושלם כדי לקשט קיר ריק, שימוש בם, למשל, עבור התערוכה של אספנות, או עבור המיקום היפה פרחים יפים באדניות. באותה הטכניקה מתאימה מיסוך נוף מכוער מהחלון: Hang מדפי הזכוכית ממדרון אחת לשנייה, למקם אותם סירים קטנים של פרחים או אולי כוס תכשיטים זולה דקורטיביים משהו באותו ואתה לא צריך לסגור את החלון עם וילאות עבים ולאבד הטבעי תאורה. מדפי קיר מסך זכוכית, אגב, אלמנט אופייני לסגנונו לופט עיצוב פנים או ההייטק. עבור סגנונות אלה צריכים להיות מדפי קיר תלויים בסדר ואור עם אלמנטי זכוכית וכרום.

מדף קיר תלוי 13

מדף קיר תלוי

מדף קיר תלוי

וגם עבור פנים עם שימוש של אלמנטים אתניים, סוג של קישוט יהיה קונסולת תלויים החומה גדודים של wenge כהה. יעיל במיוחד הם מדפים כאלה על רקע קירות אור.

מדף קיר תלוי

מדף קיר תלוי

מדף קיר תלוי

סגנון, צבע, צורה וחומר לייצור מדפים מותקנים על הקיר

כבר אם השיחה פנתה לסגנונות העיצובפנים, אנחנו חייבים בהחלט לומר כי המדפים הפתוחים תלויים הקיר הם חובה, אנחנו יכולים לומר ייחודי, את התכונה של סגנונות פרובנס ומדינה. זה בולט במיוחד בדוגמאות של מטבחים לקשט. בדרך כלל, במטבחים מעוצבים בסגנון של פרובנס או מדינה, כדי למקם את הכלים וכל כלי משמשים מדפים קיר תלוי. מדפים תלויים על הקיר עשויים מעץ וצבועים בלבן. לקבלת יותר decorativeness, המדפים יכול להיות מעוטר גילופים או מתכת מזויפים אלמנטים. אפילו במטבח המודרני יש מקום למדף קיר תלוי, לפחות אחד קטן מאוד, שבו אתה יכול לארגן, למשל, קבוצה של צנצנות אלגנטיות של תבלינים.

מדף קיר תלוי

מדף קיר תלוי

מדף קיר מדף 21

יש לומר כמה מילים על החומרתעשיית מדפים. חומר מסורתי, כמובן, הוא עץ. אבל, למשל, עבור אמבטיה, מתכת תלויים מדפי קיר עם ציפוי כרום, כמו גם זכוכית או פלסטיק אלה, הם מעשיים יותר.

מדף קיר תלוי

מדף קיר תלוי

מדף קיר תלוי