כמה פעמים ביום כדי להאכיל את הדג

דגים הם חיות מחמד יומרות ביותר. הם לא צועקים, דורשים אוכל, הם לא מטפסים במקום שבו הם לא שואלים ולא עושים סירים של פרחים, לא לוקחים רהיטים, הם לא צריכים ללכת.

כל מה שהם צריכים זה לשמור על נקיאקווריום, מסנן ומדחס המבצע, מעת לעת לנקות את התחתונה ואת ההזנה. אגב, כמה פעמים ביום כדי להאכיל את הדג? אחרי הכל, על החיים הארוכים והמאושרים שלהם יש צורך להתאים כראוי את הדיאטה.

כמה פעמים להאכיל את הדגים באקווריום?

כדי לא להפוך את האקווריום שלך לביצה ולאיתר על המידה את תושביה, הם צריכים להאכיל אותם לעתים קרובות ולא בשפע. הכלל הוא פשוט למדי: בזמן שאתה צריך לשפוך כמו מזון רב ככל שהדגים יכולים לאכול, עד האוכל נפל לתחתית. שם הם לא יגעו בו.

ואם כמות המזון היא פחות או יותרברור, השאלה היא כמה פעמים ביום לשפוך אותו, עדיין ללא תשובה. תלוי מה יש לך עבור הדג, כמות ינוע בין 1 ל 2-3 פעמים.

יש הבדל, בינתיים, כמה פעמים ביוםדגים גופי דגים, למשל, דג זהב. לכן, הגאפים דורשים צריכת מזון תכופים יותר: מומלץ לעשות זאת שלוש פעמים ביום במנות קטנות. זה אפשרי לעתים קרובות יותר, אבל לא יוצקים הרבה בבת אחת, אחרת כל זה יהיה להשפיע על קרקעית האקווריום.

כמה פעמים להאכיל דג זהב - אתה שואל. היא מספיקה ושתי פעמים - בבוקר ובערב. במקרה זה, אתה צריך להחליף מזון יבש לחיות.

אם יש לך דג קטן, אז אתה תהיהלתהות כמה פעמים להאכיל אותו: דגים אלה מוזנים פעם ביום, רצוי עם תולעת דם, תולעת בכל פעם. וגם למניעת כמה פעמים בשבוע לתת מזון רפואי.

זה מאוד חשוב לא כדי overfeed דגים, כי זהשלילי משפיע לא רק על חיות המחמד עצמן, אלא גם על מצב האקווריום. בשאריות מרקיב של מזון בתחתית, חומרים מזיקים נוצרים, כגון אמוניה וניטראטים, אשר להרעיל מים ודגים צפים בו.