חינוך של גור

כדי להבטיח כי הבעלים אין בעיות עם הכלב, הוא חייב לדעת, איך לגדל כראוי גור. חינוך נאות יאפשרעובד איכויות של הכלב, כמו גם לספק הבנה הדדית של הבעלים ואת חיית המחמד. יש להבחין בין חינוך לבין הכשרה. המטרה של אימון היא לבצע פעולות מסוימות על הפקודה של המארח. מטרת החינוך היא יצירת מיומנויות של התנהגות נכונה ותגובות במצבים שונים. כתוצאה מכך, כמה גזעים של כלבים יכולים לעשות ללא הכשרה, אבל החינוך הוא הכרחי עבור כולם. שיטות ושיטות של חינוך תלוי בגזע של הכלב. בעל הכלב חייב לדעת מראש, איך לגדל גור זן זה או אחר, ניתן ללמוד ממנוספרות מיוחדת, או שיחה עם צינולוגים מנוסים. כדי ללמוד את הספרות על החינוך של גורים עבור dummies לא יהיה מספיק לעבוד עם גזעים רציניים. אבל בזכות הזמינות של המצגת, ספרות זו יכולה להיות שימושית בחינוך של גור של טרייר זה, יורקשייר טרייר, וכלבים של גזעים קטנים אחרים.

גורי חינוך והכשרה Laika, גרמניתהרועים, הלברדור וכלבים גדולים אחרים דורשים גישה רצינית, אימון קבוע, רמה מסוימת של ידע על עבודה עם גזעים כאלה. כאשר גידול ציד גזעים, יש צורך לשקול אם השימוש של כלב לציד צפוי להיות בעתיד. כאשר הנקה וגידול כלבלב של דכדונד, זנב וכלבי ציד אחרים שנשמרים כבית כלבים, האינסטינקטים הטבעיים שלהם חייבים להילקח בחשבון כדי למנוע טעויות ולא לפגוע בנפש של הכלב. לגידול כלב להגנה יש גם מאפיינים משלו, ועם הפעולות הלא נכונות יש סיכון גדול שהכלב יהיה פשוט תוקפני וממורמר.

שקול את היווצרות מיומנויות מגן בדוגמה של גידול גור של רועה גרמני. כדי להבין איך להביא כלבלב גרמני רועה כמו כלב אבטחה אתה צריך טובלהבין את הפסיכולוגיה של הכלב. טעות נפוצה היא מנסה להקניט ולהרגיז את הכלב. כל תהליך החינוך יכול להתבסס רק על האהבה והאמון של הבעלים והכלב. אם הבעלים מראה אכזריות, תוקפנות או עוול כלפי הגור, אז הנפש שלה יהיה מפונק, ואת הכלב לא יכול להיות שומר אמין. כדי הכלב התחיל להגן על השטח, יש צורך לחשב את היחס הנכון עבור זה

גידול גור של רועה גרמני

כדי זרים, בעזרת משחקים לפתח מהרתגובה ותפיסה עמוקה, לימוד כללי היגיינה (הכלב צריך לאכול ולהתמודד עם הצורך רק במקום שהוקצה לכך). היחס כלפי חוץ צריך להיות רגוע בכל המקרים, למעט חדירה לשטח המוגן. אתה לא יכול לתת לאנשים אחרים להיות חברים למשחקים, הם להאכיל את הגור. אתה לא יכול לעורר גור כל כך שהוא זורק את עצמו על זרים ללא שום סיבה. הכשרה להגנה על השטח מחולקת למספר שלבים, המורכבת של אימון, המתרחשים ברצף מסוים. הבעלים של הרועה חייב להיות מוכן לעבודה יומיומית עם הכלב, על מנת להשיג תוצאה חיובית באימון. </ P>

ללא קשר לגזע, אתה צריך להיות מסוגל לדעת, איך לגדל גור. מהימים הראשונים, כשהגור רקמסתגל בבית, הבעלים חייבים להתחיל ללמד אותו את ההתנהגות הנכונה. יש להבין כי במוקדם או במאוחר גור קטן יהפוך כלב מבוגר, ולכן מההתחלה מאוד אי אפשר לאפשר גור לעשות מה יהיה בלתי מתקבל על הדעת בבגרות. בלי לעשות מאמצים לחינוך, אי אפשר לדרוש ציות והבנה מכלבים.