גולדן רטריבר

כלבים של גזע זה נבדלים על ידי צמר עבהצבע זהב בינוני. צבע הנציגים השונים עשויים להשתנות מעט הרוויה ואת גוון מן חיטה זהוב כדי שמנת. הצמר על הזנב ארוך למדי. השלד הוא חזק, מפותח היטב, הראש הוא עצום. הצוואר ארוך מספיק, שרירי, ללא מה שמכונה ההשעיה. הגפיים חזקות, לא ארוכות, עם "גרבונים" קטנים.

כפות רגליים מעוגלות, דומות לכפות של חתולים.

גודלו של הדגימה הבוגרת מגיע ל -61 ס"מ בזכרים ו -56 ס"מ אצל נקבות.

אופיו של גולדן רטריוור הוא ידידותי. הם נמצאים בקשר טוב עם האדם, כמו ילדים קטנים, חברותיים מאוד. אידיאלי לאימונים בשל ההבנה הטבעית שלהם. הם צייתניים ואינטליגנטיים, הם נבדלים בביטחון רגוע.

הכשרה של רטריבר מוזהב

יש לזכור כי הכלבים של הגזע הזהוביםרטריבר - ציד. האימון שלהם קשה יותר מאשר אימונים כלבים אחרים. הכלב לא צריך להקשיב לפקודה "לרגל" או "הבא". היא כבר צריכה לדעת שהיא צריכה תמיד להתקרב לבעלים, לא להוביל, היא לא צריכה לרוץ מסביב לשדה, אם בעל הבית לא מרפה, היא לא צריכה להיתקל בצלילים זרים ללא פקודת הבעלים. חינוך לא נכון של הרטריבר בהשתתפות בציד עלול לגרום לאי-ציות של הכלב, וכתוצאה מכך הוא נופל תחת הכדור "המשוגע".

רטריבר מוזהב נחשב קפריזי יותראחרים retrievers, למעשה, הכלב הזה הוא רק רגיש מאוד איך זה נתפס. לכן, כאשר הוראה כמה פקודות, המארח צריך להיות מוכן טריקים פסיכולוגיים מיוחדים, כך הכלב לא מרגיש דחוי. לדוגמה, באותם רגעים שבהם הכלב ילמד לעצור את הפקודה של הבעלים בזמן הרטריבר רץ בשמחה לפגוש.

באופן כללי, אימון רטריבר הוא מאוד קשה. בגלל הכישורים שלהם צריך להיות מושחז במידה כזו כי המארח לא צריך לתת פקודות בקול, אימון עצמי יכול להיות משימה בלתי אפשרית. עדיף לפנות לבית הספר המיוחד להכשרת רטריוור - התוכנית להכשרת כלבים מגזע זה שונה מאוד מהכשרת גזעים אחרים.

איך לגדל רטריבר מוזהב?

בחינוך של רטריבר מוזהב, יש לשקול כמה מאפיינים של הגזע:

  1. כמו כל הכלבים הגדולים והשקטים, התגובותרטריבר הם איטיים למדי. אם, על ידי הרגלת הגור לרוץ אחרי הצעצוע, לזרוק אותו מהר מדי ומהר, הרטריבר פשוט לא שם לב התנועה שלך. זה לא אומר כי הכלב הוא בריא, רק בגלל התכונות של הטבע של הגזע. עם הזמן, כאשר הכלב מתרגל למשחק כזה, הוא יהפוך קשוב יותר.
  2. מאפייני הדמות הם כי חיית המחמד רגישהמגיב איך זה נתפס במשפחה. אם הכלב מטופל בתשומת לב ואהבה, הרטריבר עם הנאה משתתף במשחקי אימון, מקשיב לאדון ומבצע את פקודותיו. אם להתייחס רטריבר כמו הרהיטים, הכלב יהפוך morose, עקשנית, להפסיק ביצוע פקודות. אבל אל תאשימו את הכלב בשל כך, שכן התנהגותו של הרטריבר המוזהב משקפת כיצד הוא מטופל.

גולדן רטריבר:

עיקרי הטיפול של הכלב הם כדלקמן:

  1. צמר. די ארוך שיער עם undercoat עבהדורש לא כל כך הרבה מאמץ כדי לשמור על זה במצב טוב, כפי שזה אולי נראה בתחילה. כל הכלבים של גזע רטריבר הזהב נבדלים מהטבע על ידי צמר חזק מאוד,

    טיפול רטריבר הזהב /

    לא יומרני בטיפול. זה מספיק רק כדי לסרוק את השיער של חיית המחמד באופן קבוע, ואת המראה של הרטריבר יהיה מטופח מאוד.
  2. שמירה על צורה פיזית. כדי לתמוך כלב בצורה זה אפשרי ללא מיוחדהמאמצים, אם בבית יש כלב, לא בהכרח אותו גזע. רטריבר מוזהב אינו סובל את הבדידות כלל, ולכן הוא לא ילך בגינה בעצמו, אלא פשוט שוכב ומחכה למשהו. אבל המשחקים עם כל כלב אחר לא יוותרו. אם לחבר בעל ארבע רגליים אין רטריבר, אתה צריך להחליף את חוסר תקשורת עם אימון קבוע ומשחקים.