כלבים לאבטחת בית

לקנות כלב הוא עסק קשה מאוד בעייתי. אם אתה רק רוצה לקנות חיית מחמד עבור התינוק, הכל הרבה יותר קל. אבל זה קשה יותר לבחור כלבים כראוי להגנה. ראשית, לנסח בבירור את עצמך מה בדיוק אתה רוצה מן החיה. העובדה היא כי לא תמצא גזע אוניברסלי. יש כלבים טובים יותר לאבטחת בית, שאינם מתאימים לחלוטין להגנה על בני אדם. אז קודם לגבש את הדרישות, ורק אז לבחור את הגזע.

הגזע הטוב ביותר של כלבים להגנה

אם יש לך חלקת אדמה עם בית, אזהחלק החיצוני של זה יהיה שמרו היטב על ידי כלבים של גזעים הבאים: רועים (קווקז, מרכז אסיה, דרום רוסיה, גרמנית), כלב שמירה מוסקבה. כלבים אלה הם גדולים מספיק, יש להם צמר צפוף טוב. לכלבים יש איכות מגן מעולה, יש להם חוסר אמון פנימי של זרים ואנשים לא מוכרים. כלב כבשים גרמני לא יכול להיות מוחזק על שרשרת, גזעים אחרים מותר.

שימו לב מיוחדת לקווקזכמו הזדון שלו בקלות עובר לתוך אכזריות. זן זה רואה פקודות רק אחד מבני המשפחה, והשאר פשוט סובל. אם יש ילדים, יש לזכור כי איתם הכלב יהיה קפדני.

איזה כלב מתאים להגנה על פנים הבית?

הגזעים שיוצגו כעת,התייחסו אל מאומנים היטב, לניהול, רגיש ועירני, הם מאמינים לזרים, אבל לכל אחד יש מאפיינים משלו. לכן, הכלבים הטובים ביותר לשמירה על הבית הם רוטוויילר, הריזנשנאוזר, הטרייר השחור, הדוברמן, האמאסטאפים והרועים הגרמניים.

Dobermans הם כלבים טובים להגנה על הבית, אבל עבור אנשים עם אופי נרגש גזע זה לא יעשה, כמו הכלב מאוד

הגזע הטוב ביותר של כלבים להגנה

רגיש וקל להתרגשות. Rottweilers מאוזנים יותר, אבל במשפחה הם תמיד שואפים לתפוס את מקומו של מנהיג. כלבים של גזע Risenschnauzer להגנה ניתן לקחת ללא פחד, זוהי אפשרות מצוינת, אבל הם דורשים טיפול מיוחד על הצמר. Amstaffs הם קומפקטי מספיק, יש להם כוח פיזי גדול והם בריון. הם עקשנים וצריכים יד מוצקה. אחרת, הם כלבים טובים לביטחון הבית.</ P>

באשר לאימונים כלבים לשמור, אזכאן אתה צריך לעבוד עם מומחה. זה חשוב במיוחד עבור רועים, בגלל המוזרויות של הנפש שלהם. להרגיל את הכלב בהדרגה, עבור כל גזע גזע. כלב מאומן כראוי מגן על הטריטוריה שלו כל הזמן, גם בהיעדר הבעלים.