מדפי מטבח צירים במחלקת תיירים

מדפים מותקנים מאפשרים יותר רציונליותלהשתמש בחלל המטבח. הם יכולים לאחסן מאכלים ומזון, ציוד בישול ופריטים אחרים הדרושים כאן. השתמש מדף מטבח לייבוש כלים. מקום כזה אלמנט של רהיטים יכול להיות על כל קיר, על שולחן עבודה או כיור. במקביל תלויים מדפי מטבח של מעמד הכלכלה זולים יחסית.

סוגי מדפי מטבח

בהתאם לעיצוב של מדפי מטבחפתוחים וסגורים. הסוג הראשון מורכב ממישורים אופקיים, מקושרים יחד על ידי מסגרת משותפת. כדי להפוך את המדף זול יותר, המסגרת שלו עשוי מתכת, צבוע בכל צבע. עם זאת, מדפים אלה אינם שונים בעמידות. כיום, סוג פתוח של מדפי מטבח הוא צובר פופולריות. בנוסף המשמעות הפונקציונלית שלה, מודלים כאלה הם אלמנט דקורטיבי מעולה של המטבח הפנים. על מדפי מטבח פתוחים תלויים ניתן לארגן מאכלים יפים. יש מקום עבור מכשירי חשמל ביתיים קטנים ואפילו עבור טלוויזיה קטנה.

מדף מטבח הציר הפינתי הוא מושלם עבור מטבח קטן, כי זה תופס שטח קטן מאוד על הקיר.

אפשרות המדפים הפתוחים מובניתמדפים במטבח. הם שונים במרחב ובנוחות, שכן יש להם גישה חופשית לאובייקטים המאוחסנים עליהם. בנוסף, רכישת מדפים כאלה יעלה לך הרבה יותר זול מאשר ארון מטבח מלא.

הסוג השני של המדפים סגורים מודליםהקירות בצד האחורי, ולפעמים דלתות. ארונות מטבח עם מדפים פתוחים נוחים מאוד לאחסון כלים, מזון וכלי מטבח אחרים, המשמשים לעתים קרובות ביותר.

דלתות זמינות מדפים במטבח סגור יכול להיות גם הזזה, או נדנוד, או הרמה. ב לוקרים כאלה אתה יכול לאחסן מוצרים שונים בתפזורת, תבלינים, וכו '

מדפי מטבח צירים class1

מדפי מטבח צירים במחלקת תיירים 2

מדפי מטבח צירים במחלקת תיירים 3

מדפי מטבח צירים במחלקת תיירים 4

מדפי מטבח צירים במחלקת תיירים 5

מדפי מטבח צירים במחלקת תיירים 6

מדפי מטבח צירים במחלקת תיירים 7

מדפי מטבח צירים במחלקת תיירים 8

מדפי מטבח צירים במחלקת תיירים 9