איך לבחור גור שפרד גרמני

לפני בחירת גור שפרד גרמני,יש צורך להחליט מראש מה נדרש. גזע זה, אשר נציגיו יכולים להיות לך חברים מעולה, חברים נאמנים, מגיני ושומרים. או אולי אתה רוצה להיות אלוף ולגדל בעתיד הזוכים של תערוכות ותחרויות? אז הקריטריונים יהיו שונים לחלוטין.

קריטריונים לבחירה

רכישת גורים של רועה גרמני ארוך שיערעבור הרבייה, יש צורך להכיר בפירוט עם אילן יוחסין של הוריהם. אל חיית המחמד שלך גדל אלוף, הוריו צריך גם את כותרות של אלופים, למרות שהם יכולים לתת צאצאים הטרוגניים. לעתים קרובות מן המגדלים גללים להקצות את הילדים המבטיחים ביותר, אשר יעלה בהתאם. ודרך אגב, אף מגדל אינו יכול להבטיח שהתינוק שלך יהפוך לאלוף בעתיד. אחרי הכל, בנוסף לבחירה הנכונה, גור של רועה גרמני צריך טיפול דומה, תזונה מאוזנת מלא. כמו כן, אימון כללי צריך להיות משולב עם סוגים מיוחדים של אימון. ועם כל זאת, הקריירה התערוכה תימשך רק 5-7 שנים.

ראוי לציין כי הרכישה של הגור בגיל העשרה הואסיכון. גם אם הוא קיבל סימני מספיק גבוה, בבוא הזמן ניתן לגלות חסרים סמויים קודמים. אם הגור, אשר כבר השקיע הרבה זמן ואנרגיה, היה מוכן למכירה, אז העניין הוא טמא ...

כיצד לבחור כלב נלווה?

בעת בחירת חיית המחמד, pickiness כזהלשום דבר. דירוגים ממוצעים של ההורים עבור החיצוני יהיה מספיק. הכלב שלך לא יוכל לקחת פרסים, להשתתף הרבייה, אבל עבור שאר הפרמטרים הוא לא ייתן לכלבי האליטה. בנוסף, יש גור כזה שלוש פעמים פחות. כמובן, האכלה והכשרה של גורי הרועה הגרמני יישאר אחת המשימות העיקריות של סיעוד. אבל הדבר החשוב ביותר הוא שתקבל חבר חיבה, נאמן וחכם להפליא.

בחירת גור לגידול

עבור גידול הרבייה יש צורך לקנותכלבה. יחד עם זאת, אמה חייבת להיות מתוך אשפה של כלבה עילית, אשר נתן גורים יותר מפעם אחת גור כלבים. אם אתה מחליט לקחת את הגור מן המלטה הראשונה, אז אמא וסבתא צריך להביא גורים באיכות גבוהה בלבד.

כמו כן, הזכר שהשתתף בכריכה חייב להיות בעל אופי גבוה. מצוין, אם אילן היוחסין שלו מכיל רשימה של פרסים בתערוכות ותחרויות שונות.

תכונות הבריאות של הרועים הגרמנים

רועים לעיתים קרובות מאוד לקבל dysplasiaשל מפרקי הירך. כל כלב שני של גזע זה נושא דיספלסיה דו צדדית. בעת בחירת גור, לקרוא בעיון את אילן היוחסין. אם לפחות אב קדמון אחד של הגור היה חולה, אז מוטב שתנטוש אותו. גם גורים של רועה גרמני יכולים לסבול ממחלות כאלה כמו פיתול והסתובבות העפעפיים, קטרקט, אפילפסיה מלידה ונרכשת. החסרונות והליקויים כוללים עיניים בהירות, לסת קצרה, שריטות סביב האוזניים וגפיים מפותלות.

גורי רועה גרמני ארוך שיער

לגבי נכונות החסימה, מותרחתך לא צריך להיות יותר מ 2 מ"מ. בסופו של דבר הוא נעלם מן הגור. עד גיל 3.5 חודשים, הגור לא צריך לקבל עצות של האוזניים, שכן זה עדות לחוסר ויטמין D. שימו לב מבצר עמוד השדרה. מצחה רחב מדי וחרטום צר נחשבים ליקויים, ומשקלו של גור של רועה גרמני בגיל חודשית לא יעלה על 4 ק"ג. שיער מוכתם, בטן נפוחה ושלשולים בכלבל רועה גרמני יכול לדבר על נוכחותם של תולעים.</ P>

גם אם בידיעה שלך את הסטנדרטים של גזע אתה בטוח, התייעצות של מומחה ידע בקווים מעניינים ומבטיחים ביותר לא יהיה מיותר.