רועה גרמני

לבסוף, המיוחלחיית מחמד היא גור של רועה גרמני. כבר מהימים הראשונים, יש ללמד את הגוש העגלגל לחיות בחברה האנושית עם הכללים והעקרונות שלה, ולכן החינוך של כלב הרועים הגרמני יהפוך לחובתו היומיומית של הבעלים.

כינוי

כמו כל אחד מבני המשפחה שלך, קטןלכלבל יש שם, או ליתר דיוק כינוי. בחירת כינוי לרועים גרמניים דורשת זהירות רבה והתחשבות. זה צריך להיות בהיר, קצר, euphonious, בלתי נשכח המתאים המין של הכלב. כלבלב צריך לשמוע את הכינוי בקלות ברחוב, אז עדיף אם הוא מורכב מצלילים קלים וקשים. הרועים הגרמניים הם בעלי חיים חכמים וחכמים מאוד, כך שהכלבלב יתרגל לכינוי שלו בעוד כמה ימים ויגיב על כך.

אישי

איזה גזע של כלבים לא יקבל העדפה,אבל בטענה כי "הגרמנים" - אחד חיות מחמד אינטליגנטי ביותר, כמעט אף אחד לא. ככלל, כלבי צאן הם כלבים עם עצבים חזקים להפתיע. מאפיינים של הרועה הגרמני יהיה שלם, אם אתה לא מזכיר את הביטחון העצמי שלהם, כנות ורצון טוב. יש להם אינסטינקט לחימה חזק. כל התכונות האלה, חושפות את אופי הרועה הגרמני, להפוך אותה עוזר מעולה למשטרה, אנשי צבא, ציידים מאבטחים. בנוסף, רועים גרמניים הם כלבי שירות לעיוורים.

מבט ראשון על נציג של גזע זהמספיק כדי לוודא את זריזותה ואת כוחה. אלה הם בעלי חיים חזקים, בנויים היטב בגודל בינוני עם גזע עמוק. כלבים כאלה אידיאליים צריך לשלב איכויות עבודה מעולה עם מראה אצילי. מקום מוצאם של כלב הכבשים אינו חשוב: ריבוי מאות שנים סיפק לגזע הזה מוח חד ביותר. בנוסף, הרועה הגרמני והילדים בבית אחד מסתדרים באופן מושלם. חיית מחמד בבית לעולם לא ייתן לילדים לפגוע.

הדרכה

בנוסף למקום של הגור, קערות האכלה,sunbeds וצעצועים, אתה צריך משהו אחר שחשוב הרבה יותר. זה, כמובן, הוא אימונים של גור הרועים הגרמני, אשר יש להתחיל בהקדם האפשרי. ואז יש לעיתים קרובות בעיות, כי רוב הבעלים ואת הרעיון של איך לאמן רועה גרמני, אין לי. אבל זהו תהליך מסובך ומורכב מאוד, הקובע קשר מוחלט בין החיית המחמד לבין בעליה. לפני הוראת הרועה הגרמני לצוותים, יש צורך ליצור חברויות נאמנות עם הכלב.

הכשרה מודרנית של כלבים רועים גרמניגזעים אחרים מתבצעים על מנת ליצור חיית מחמד ביצוע ללא תנאי של קבוצה מסוימת של צוותים המסייעים להשיג מטרות מסוימות. כך קרה שהכלב לכל החיים עם גבר חייב להיות בעל יסודות לפחות

איך לאמן רועה גרמני

מיומנויות משק הבית כגון לזרוק מקל,הליכה, הבנת האיסורים. המרדף הרגיל של חתול חסר בית בחצר הוא גם סוג של חינוך של הטורף ההיסטורי ואת הכישורים שנקבעו מראש של הצייד. אם הרועה הגרמני לא יחונך ולא יגדל כראוי, תסיים עם בעל חיים בלתי נשלט ואומלל, שבמקרים מסוימים עלול להוות איום על החברה. ראוי לזכור כי כלב שירות מופשטים הוא הרבה יותר מסוכן עבור אחרים מאשר כל נציג אחר שאינו מאומן של קטגוריות אחרות של כלבים.</ P>

אם אתה מבין שאתה לא מסוגל להתמודדעם אופיו של הכלב, אתה לא יכול להכשיר אותו במיומנות, להפקיד את התהליך הזה מקצועי. אז חיית המחמד שלך יהפוך לחבר אמיתי עוזר גדול.