מדפי קיר על הקיר

אם הפנים של החדר דורשים מינימוםריהוט, וצבר הרבה פריטים שונים אשר אין להם מקום לאחסן, כדאי לשים לב תלוי מדפים על הקיר. הם עוזרים לארגן את החלל בכל חדר, החל בסלון גימור אמבטיה.

במטבח מדף ניתן למקם בכלמדף צורך בסעיפי העבודה היומיומיים, כגון שעונים, בהיקף מטבח וכן הלאה. ד. בנוסף, היום פתוח הפופולריים צירים שימושי לאחסון תבלינים שונים, תבלינים ומוצרים דומים אחרים.

שהתנהל על מדף הממוקם על הקירסלון, אתה יכול להגדיר אגרטל יפה או תצלום משפחתי המסגרת המקורית, המזכרות, אשר מובאות מנסיעה רחוקה או הספרים אהובים. לעתים קרובות המדפים האלה מלאים בקיר אטום מעל הספה. בחדר השינה, כגון רהיט ליד המיטה, כך היה נוח לקבל מגזין שאתה יכול לגלוש לפני השינה. במקביל, ו בסלון ואת המדפים הקיר בחדר השינה לבצע לא רק פונקציה כמו תפקיד דקורטיבי. הצורה והעיצוב שלהם יכול להיות מאוד מקורי ויוצא דופן.

נוח להיות תלויים מדפים על הקיר בחדר הילדיםבחדר. הם ימשיכו ספרי סטודנטים שלהם, ספרים ומחברים, ולפעמים צעצוע אהוב יכול להיות מקום כאן. Indispensable הם צירי מדפים על הקיר במשרד או בספרייה אם יש לך אחד. אוהדים של צמחים מקורים לבוא גם מדפים לתלייה על קיר שימושיים שעליו למקם את הסירים עם בית פרחים יפים.

סוגים ועיצוב של מדפים רכובים על הקיר

מדפים בקיר מבנה עשויים להיות מגוונים. מדפי קיר על הקיר יכולים להיות סגורים ופתוחים. האפשרות הראשונה היא משכה ידי העובדה כי מודלים אלה הדלתות עם זכוכית או מראה כדי לעזור לשמור על תוכן האבק של מדפי צירים על הקיר.

מדפים סטריט על stenu1

מדפים סטריט על stenu2

מדפים סטריט על stenu3

מדפים פתוחים לגמרי ממלא אתקיר מעל הספה, המיטה, או שולחן קפה. ועם מדפים צרים מסוגננים ניתן בהחלט להסדיר את פתיחת החלון להתקין כאן סירים עם צמחי אור אוהב.

מדפים סטריט על stenu4

מדפים סטריט על stenu5

מדפים סטריט על stenu6

מדפים תלויים הזוויתי מבט מקורי ויוצא דופן על הקיר שיכול למלא הוא בפינה פנימית וחיצונית בכל חדר.

מדפים סטריט על stenu7

מדפים סטריט על stenu8

מדפים סטריט על stenu9

נבדל מדפים וחומר תלויים,מהם הם עשויים. מדפי למינציה עשויים MDF או סיבית מתאימה סגנונות פן רבים, כמו חומרים אלה יכולים בהחלט לדמות את המרקם וצבע של חומרים שונים.

מדפים סטריט על stenu10

מדפים סטריט על stenu11

מדפים סטריט על stenu12

מדפי קיר מעץ היום הם עדיין מאוד פופולריים, כמו לפני שנים רבות. הם חזקים ואמינים, ובנוסף, להיראות ייצוגיים ואלגנטיים.

מדפים סטריט על stenu13

מדפים סטריט על stenu14

מדפים סטריט על stenu15

היום יותר ויותר ביקוש הםזכוכית תלויה מדפים. לכן הם לא רק משלימים ולקשט את פן החדר, אלא גם לשאת כמה עומס פונקציונלי. אחרי הכל, לייצור שלהם משתמשת זכוכית מחוסמת מיוחדת, אשר יכול לעמוד בעומסים כבדים למדי. מדפי זכוכית מושלמים לשימוש בחדר האמבטיה.

מדפים סטריט על stenu16

מדפים סטריט על stenu17

מדפים סטריט על stenu18

פחות נפוצים מדפי מתכת רכוב על הקיר, אשר נראה הכי טוב בסגנון מינימליסטי או ההייטק.

מדפים סטריט על stenu19

מדפים סטריט על stenu20

מדפים סטריט על stenu21

מדפים תלויים שנבחרו בקפידה יכולים להיותאלמנט מסוגנן והמקורי של כל פנים, תוך סיוע כדי לחסוך מקום בחדר. בעת בחירת המדפים צריכים לשקול, שבו אתה תולה את זה, כי יישמר על זה. ועל פי זה יש צורך לבחור את החומר אשר ייעשה מדף, כמו גם לקחת בחשבון את הייחוד של רישום העיצוב שלה.