כלב להגנה על בית פרטי

כולם יודעים שהשומר הטוב ביותר של בית פרטי הוא, כמובן, כלב. אבל, כאשר מחליטים להתחיל חיית מחמד, לקחת את זה ברצינות.

מי היית בוחר עבור שומרי ארבע רגליים? בואו ללמוד בקצרה את הגזעים של כלבים המיועדים אבטחה הבית, ולאחר מכן לבחור איזה מהם אתה הכי אוהב.

כלב גזע עבור אבטחה בית

1. איש לא היה בטוח שמספר אחד יהיה רועה גרמנית. היא זכתה במדליית זהבהכלב הטוב ביותר לאבטחת בית, ויש לה יתרונות רבים. נציגי גזע זה מאומנים בקלות רבה, אתה יכול לומר בעצמך. הם חכמים מאוד אדיב. לכן, אם מעולם לא היה לך כלב לפני, הרועה הזה הוא בחירה אידיאלית למתחילים.

לרועה הגרמני יש מהירות מדהימה, היאהוא חזק. לכלב יש אפוטרופוס ואפוטרופוס מפותח להפליא, ומסירות כזאת נמצאת לעתים נדירות אצל כל אדם אחר. המועצה של cynologist - אם אתה עדיין ספק איזה גזע לבחור את ההגנה על הבית שלך העלילה, לשים אותו על הרועה הגרמני, פשוט לא להשתבש.

רועה גרמנית

2. הבא ברשימה של סלעים מגן הוא רוטוויילר. השמועה מספרת כי בזקנתו הוא יכוללהשתגע ולתקוף את האדון שלך. למעשה, זה כלב מסור ויש לו נפש סבירה. היא שומרת מעולה. רק ילדים של הגזע שלה הם יותר קשה לחנך מאשר גורים רועים גרמני. ו rottweiler קל מאוד לדלל, ובסופו של דבר הוא לא יהיה חיית המחמד שלך, ואתה תהפוך חיובים שלו.

רוטוויילר

3. מדליית ארד זכתה מוסקווה כלב שמירה. היא אפילו לא צריכה לזרוק את עצמה לנבוח על זרים. מספיק על גודלו העצום ועל מקל של מפלצת הכוח הזאת. אבל, כאשר יש אימונים של כלבים להגנה, הם עובדים עם השומר יותר מאשר עם שני הנציגים הראשונים של "אבטחה" לנבוח. בנוסף, כדי להכשיר את זה גזע כדי להבטיח שהם מגינים על הבעלים שלהם, הוא גם לא שווה את זה. עדיף לנהל קורס הכשרה כללי.

השומר המוסקבאי

4. עוד זן בריא חזק עם שם יפה אלבאי. אחרת הוא נקרא רועה אסיה המזרחית. כמובן, אף אחד השודדים לא רוצה להתעסק עם הכלב הזה זועם לכאורה. אלבאי דורש שליטה מתמדת. הוא בהחלט צריך לדעת מי המנהיג - אדם או הוא. אל תהיה ביישן כאשר אימון לגעור גור הרועה, אם זה עושה את אותו הדבר.

אלבאי

5. בוא נדבר על מתאגרפים. זה מתלהב, אוהב ילדים, רגועגזע מסור של כלבים. מהם, שומרים מצוינים מתקבלים. הם מאוד ניידים, כך מתאגרפים חייבים כל הזמן להשתתף במשחקים, גזעים, למשל, מאחורי האופניים שלך.

מתאגרף

דוברמן. סטאפורדשייר טרייר ו מקל הליכה גם שומרים טובים. אבל יש להם שכבה דקה שומן צמר הוא קצר עבור הכפור רעה. לכן, אתה לא צריך לבחור אותם עבור אתרים פתוחים.

כאשר אימונים גזע מסוים של כלבים עלההגנה לוקחת בחשבון את כל התכונות של האתר שבו ממוקם הבית. האם הוא צמוד, פתוח או סגור. ניואנס אחד - הוא הבחין כי עבור אילוף כלבים באזורים מגודרים עדיף להזמין מומחה cynologist - אתה בעצמך לעולם לא להתמודד. החיה פשוט תשכב בתא או במקום נוח אחר בשבילה ומה טוב גם להירדם, צופה המארח מוזר שלה עם עוזר שלה לא פחות מובנת עוזר לקפוץ ברחבי האתר. אבל גם אם אתה עדיין "משכנע" את הכלב לציית לך ולבצע את הפקודות שלך, עלינו לזכור כי אימון עצמאי יכול להוביל לכך בחינוך של הכלב יהיו פערים וחסרונות. אז אתה לא יכול לסמוך על שומר כזה.