וול-רכוב מדף פתוח

כל מארח מצטבר עם הזמןמגוון של חפצים ודברים שונים. ואז מתעוררת השאלה: איפה כל זה מאוחסן? והנה לעזרה יכול לבוא חתיכה כזו פופולרית של רהיטים, כמו קיר רכוב מדף פתוח. עם זה אתה יכול להקצות את השטח הפנוי כראוי בחדר, משום המדף להוסיף שטח אחסון נוסף, כגון ספרים, מגזינים, וכו '

זה חתיכת צירים של רהיטים נראה לעתים קרובותהלוח, שאין לו מחיצות וגדרות חיצוניות אחרות. במדף כזה, ייתכן שיש קיר אחורי שבו אלמנטים תיקון בצורת מנעולים צירים או תומך נמוך מותקנים. מדף הצירים יכול להיות מותקן בכל מקום פנוי על הקיר. יש מדפים מותקנים על הקיר, אפילו בגרסת הפינה.

מדפים פתוחים לקיר בפנים

מדפים בחוץ רכוב בחוץ יכול למצואיישום בכל חדר. נוח במיוחד המדפים במטבח. על גבם ניתן לאחסן את הכלים או מוצרים שונים, ארוזים בצנצנות או קופסאות יפות. אם יש לך מטבח ארוך וצר, ארונות בו לא יהיה מתאים מאוד, אבל המדפים הפתוחים מושלמים. לפעמים תלויים על הקיר מדפים במטבח חוצות ניתן להשתמש כאלמנט משני חיבור שני ארונות ביניהם או מילוי החלל בין הקיר לבין ארון. במקביל יש לך שטח נוסף לאחסון כלי מטבח. בכמה מטבחים, מדפים פתוחים מחליפים לחלוטין ארונות תלויים גדולים.

בחלק הפנימי של מדף קיר בסלון לעתים קרובותהוא משמש כאלמנט דקורטיבי. על זה אתה יכול להתקין תמונות במסגרת, נרות פמוטים, סירים עם פרחים בתוך הבית, וכו 'באזור בילוי, אתה יכול לעלות מדפי קיר עבור ספרים, מגזינים. והם יכולים להיות מותקנים נמוך, כך שזה היה נוח להגיע אליהם בלי לקום מן הספה או הכיסא. על המדף הפתוח בסלון אתה יכול לשים אוסף של פריטים דקורטיביים או תערוכה של מזכרות. מדפים תלויים מעולים, מבוצרים מעל הספה. כאן הם יכולים להיות מסודרים ברצף אופקי או אנכי, סולם, אדרה, או פשוט בבלגן. אם בסלון יש נישה, אז, על ידי הגדרת המדפים בו, אתה יכול להפוך אותו למעמד. ואת התאורה, רכוב בעזרת הזרקורים, לחלוטין הופך את המראה של החדר שלך, מה שהופך אותו יותר נוח ויפה.

עבור אלה כמו פרחים בתוך הבית, מדפים פתוחים יכול להיות גם מאוד שימושי. לפעמים הם מותקנים ישירות בין מדרונות החלון לשים כאן עציצים עם צבעי הבית.

מדפים נפתחים פתוחים מצאו את השימוש בהםחדר שינה. הם יכולים לאחסן כמה זוטות שימושיות הכרחי, למשל, מטען לטלפון, בשמים קוסמטיקה, ספרים מועדפים, וכו '

אם בבית יש משרד או ספריה, אז בליהקיר תלוי מדפים פתוחים וכאן אתה לא יכול לעשות. בנוסף ספרים, למשל, הם עשויים להיות תעודות פרסים כוסות, דיוקנאות של אנשים מפורסמים או תמונות משפחתיות, פמוטים או עציצים.

בהתאם לחומר שממנועשויים מדפי קיר, הם עץ ומתכת, זכוכית, פלסטיק ואפילו אבן. מדפים מעץ ייראה נהדר בסגנון כפרי כפרי או פרובנס. מדפי מתכת מגולפים מתאימים מודרני הייטק או בסגנון מודרני, מה שהופך את הפנים של החדר אור אלגנטי. מדפי פלסטיק מתאימים במטבח המודרני. מודלים עם צבעים שונים יכולים לקשט כל פנים. להדגיש את הטעם העדין של הבעלים של הבית עם מדפים פתוחים זכוכית. אלמנטים פנימיים כאלה יכולים להיות אחד או רב ברמת. גרסה אופנתית ומקורית למטבח - מדפי אבן, שאמורים להיות בהרמוניה עם הדלפק, כיסוי סינר המטבח או כיסוי רצפה.

מדף קיר חיצוני 1

מדף קיר חיצוני 2

מדף קיר חיצוני 3

מדף קיר חיצוני 4

מדף קיר חיצוני 5

מדף חיצוני תלוי על הקיר

מדף חיצוני תלוי על הקיר

מדף חוצות תלוי 8

מדף קיר חיצוני