כיצד להאכיל shar pei

בחר דיאטה

פעם בבית שלך יש גוש קטןאושר, ומיד יש הרבה בעיות לפניך, אחת מהן היא בורות, מאשר להאכיל את pei shar. אם יש לך את החוויה של שמירה על הכלב, לקבוע את הדיאטה של ​​pei shar לא תהיה קשה. זה רק צריך לדבוק בכללים המשותפים לכלבים.

פרדוקס, אבל שונים מגדלי pei ממליציםסוגים שונים של מזון, בעוד הכלבים שלהם הם די בריאים. זה תלוי בך כדי להחליט איך הכי טוב להאכיל את pei shar. והחיית המחמד שלך תגיד לך, זה רק צריך להסתכל עליו.

להחליט מיד מה תוכל להאכיל את פיי שר: מזון תעשייתי או ארוחות מבושלות. כמובן, כאשר האכלה עם מוצרים טבעיים, יש פחות הסבירות של אלרגיות, אבל בישול צורכת הרבה זמן. יבש חנות ההזנות של המעמד הפרמיה אינם גרועים יותר מאשר מוצרים טבעיים, אבל חשוב ללמוד איך לקרוא את התווית ואת הרכב. עבור גורים ומבוגרים, להאכיל שונים; בנוסף, יש מזון עבור גזעים ארוכי שיער, עבור כלבים קטנים, וכו '

מזון עבור שר פיי

אם אתה מחליט להאכיל shar pei רק טבעימוצרים, זכור כי כלבים הם אוכלי בשר. בשר, פסולת, עוף או דגים יש לכלול את הקצבה היומית בצורה גולמית או מבושלת. כדי למנוע זיהום על ידי טפילים, בשר גולמי צריך להיות blotted החוצה. גם בדיאטה הכלב צריך לכלול דייסה וירקות.

אתה יכול לנסות את סוג משולב של האכלה: הארוחה הראשונה - מזון יבש, השני - מאכל מבושל. במקרה זה, אין צורך לקנות הזנה פרמיה.

צריך גם לזכור שיש שלםרשימה של מה שלא ניתן להאכיל shari pei: ממתקים (במיוחד שוקולד), עגבניות בוסר, מוסקט, אבוקדו, עצמות צינורי קטן, חלב (עבור כלבים מבוגרים), בצל ושום (במיוחד בצורת גלם).