איך להאכיל pug

יש לך גור מקסים של שטיח, ואתה לא יודע מה להאכיל אותו? העצות הבאות יעזרו לך עם שאלה קשה זו.

ראשית, להחליט איזה הזנההולכים להאכיל את חיית המחמד שלך: טבעי או מוכן. דעות של וטרינרים שונים בנושא זה. חלקם מאמינים כי ב סיים להאכיל מכיל את כל החומרים המזינים הדרושים עבור pug. אחרים טוענים כי רק בשר טרי, דגנים שונים ומוצרי חלב שימושיים. להאכיל pugs עם מזון מוכן הוא הרבה יותר נוח: שפכו מזון לתוך הקערה והכל. אבל עם הכנת מזון טבעי יצטרך להתעסק. אז זה תלוי בך איך להאכיל את השטיח טוב יותר.

מה להאכיל גור כלבים?

אתה חייב ללמוד מן המגדל, על ידי מספואאיזה מותג הוא האכיל, ולאחר שחזר הביתה, אתה צריך לתת את הכלבלב אותו מזון. ואם אתה מחשיב כי כל המפיק של מזון לכלבים משחרר אותם לגילאים שונים, אז זה לא יהיה קשה לך לבחור את התזונה הדרושה עבור pug.

יש להאכיל כלבלב בן חודשחמש עד שש פעמים ביום, משלושה עד שישה חודשים של הגורים מוזנים ארבע פעמים ביום, ואחרי שישה חודשים ועד שנה - שלוש פעמים ביום. אחרי הכלב הבוגר הופך בן שנה, יש צורך לתרגם אותו למשטר של האכלת כלב מבוגר - פעמיים ביום.

פאג, כמו כל כלב אחר, מטבעו- טורף. לכן, בתזונה שלו יש להשתלט על מוצרים ממוצא חלבון: בשר עוף, טלה, בשר בקר, ארנבת, דגים, תוצרי לוואי (מבושלים בהכרח), מוצרי חלב חמוץ. לפעמים אתה יכול לתת ביצי שליו. גורי כלבלבים צריך להיות מסופק עם בשרים מתוקנים בשר גולמי. עצמות מבושלות אסורות לתת לחזירים, שכן אי אפשר לתת בשר חזיר. לקבלת דייסה גרגר דייסה - כוסמת, דייסת שיבולת שועל, אורז - אתה צריך לבשל על חלב, דגים או מרק בשר. ככל שהכלבל גדל, יש להוציא את החלב מהדיאטה, שכן הוא אינו נספג עוד בגוף הכלב.

מה להאכיל פאג מבוגר?

מבוגר למבוגרים, למעט אותם מוצרים שהם כברהיו רשומים, אתה יכול להאכיל ירקות מבושלים או גלם, פירות ואפילו פרוסות קטנות של גבינה - זה לטפל בהם! במידת הצורך, לתת את השטיח דג מלוח או מיובש. תמיד הכלב צריך מים נקיים.

איך להאכיל גור כלבים

כדי שהפאג יהיה בעל תיאבון טוב, הוא צריך ללכת הרבה ולנוע באופן פעיל.</ P>

ועכשיו חשוב לגלות מה לא יכול להאכיל את השטיח? פאג הוא כלב שאוהב לאכול, אבל לא יודע את המידה והוא נוטה אכילת יתר. לכן, הבעלים צריך בהחלט להגביל את כמות המזון עבור חיית המחמד שלו לא לקלקל דפי מידע שונים. אל תשכח כי בדיוק כמו אדם, עודף משקל ב פאג יכול להוביל למחלות קשות. אתה לא יכול לכלול שעועית, תפוחי אדמה, לחם, בשר שמן וממתקים שונים בתזונה של פאג.

בזהירות להסתכל על האוכל של השטיח שלך, והוא יגדל בריא פעיל עבור השמחה של אדוניו.