איך להאכיל רועה גרמני

הרועה הגרמני הוא אחד החשובים ביותרזנים פופולריים של כלבים. הוא גדול מספיק, קשה מאוד, יכול להסתגל היטב לתנאי חיים שונים, אבל עבור הפיתוח הנכון הרועה הגרמני חייב תזונה נכונה. בואו לגלות מה עדיף להאכיל רועה גרמני?

ברגע שיש לך כלב רועה גרמני,אתה צריך להחליט איזה סוג של להאכיל תוכלו להאכיל אותו - טבעי או מוכן יבש. והנה האידיאל הוא רק האוכל המתאים לכלבך. ואם אתה בוחר סוג אחד של מזון, אז זה לא צריך להיות שונה: האוכל צריך להיות מאוזן. להאכיל אתה צריך שתי קערות גדולות - אחד להאכיל, השני מים מתוקים.

כדי למנוע סלסול קיבה, הרועה הגרמניכדי להאכיל את זה יש צורך רק פעמיים ביום - בבוקר ובערב, ו בהכרח לאחר הליכה. אם החיה לא רוצה לאכול מזון, קערה של מזון יש לנקות לאחר 10-15 דקות ולא ניתן עד להאכיל הבא.

הרועה הגרמני הוא בעל חיים אינטליגנטי ביותרדמות מוצקה, כך שאתה צריך להזכיר לה כל הזמן מי הוא אדון הבית, ולהכתיב לה את תנאי מחייתו, ולא להסתגל לכלב.

מה אתה צריך כדי להאכיל רועה גרמני מבוגר?

המרכיב החשוב ביותר בתזונה של הגרמנירועים הם חלבונים שנמצאים בשר, דגים, ביצים, מוצרי חלב. הם משפיעים על המבנה הנכון וצמיחת הגוף של הכלב. בנוסף, בתזונה של הכלב חייב להיות פחמימות הנוכחי, אשר מספקים את החיה עם אנרגיה - זה דגנים ומוצרי מאפה. שומנים יתרום הצטברות של אנרגיה, כך דיאטה צריכה לכלול חמאה ושמנים צמחיים. וכמובן, ויטמינים, וכן microelements שונים התומכים התפקוד התקין של הגוף של הכלב. הם נמצאים בירקות, פירות, דגנים.

איך אפשר לא להאכיל רועים גרמני?

להאכיל רועה גרמני

האכלה את הרועה הגרמני

בהחלט לא מתאים את האוכל ואת הסחורה שונים עםהשולחן שלנו: מלח, סוכר, סלמי ו cervelat יכול להרוס את הבריאות של חיית המחמד שלך. לכלב רועה אסור לתת עצמות עד לרגע שבו שיניו נוצרות לחלוטין. עצמות ציפור אסורות בדרך כלל לרועים בכל גיל. תבלינים, תבלינים וריחות עשויים להיות הסיבה שהכלב איבד את חוש הריח. האורגניזם של הרועה הגרמני אינו רואה בשר כבש ובשר חזיר רע, ולכן עדיף להוציא את סוגי הבשר האלה מהדיאטה של ​​הכלב. חלב צריך לתת את הגור עד כארבעה חודשים. אבל מוצרי חלב חמוץ שימושיים לרועה.</ P>

קצב ההזנה תלוי ישירות בפעילות גופנית של כלבי צאן. אם חיית המחמד שלך היא בדרך כלל מזינים היטב ויש לה שרירים מפותח היטב, אז זה מזין כראוי.