הכשרת גור רועים גרמני

יש לך חיית מחמד, ואיתו מידהתעוררה השאלה: איך לגדל גור של רועה גרמני? החינוך של הגור הוא, בראש ובראשונה, התוכן הנכון שלה הכשרה היגיינה אישית. בגיל שישה חודשים חייב הגור של רועה גרמני לדעת את הכינוי שלו, לבצע פקודות כגון "אלי", "בקרבת מקום", "לשבת", "אפורט". ללמד גור על הקבוצות האלה חייב בהכרח בצורה של משחק, לא באמצעות אלימות או ענישה. עבור כל פקודה חיית המחמד שלך ביצע כראוי, זה צריך להיות שיבח ונתן לטפל. הצוותים עצמם חייבים להיות נתון בצורה קפדנית, למשל: "לשכב למטה", לא "לשכב". רק אז הגור יתחיל בהדרגה לבצע אותם בצורה נכונה.

גידול גור של רועה גרמני

בעל הכלב הרועה הגרמני צריך להיות מצוידסבלנות, כי החינוך וההדרכה הוא עסק מטריד. בהבנת הגור, המשפחה שלך היא חפיסה, שמנהיגה הוא הבעלים של המשפחה. והבעלים בוחר בעצמו. לעתים קרובות הם אחד מבני המשפחה שהוא מעורב ביותר עם הגור.

אם אתה רוצה גור לגדול בטוחים בתארו לעצמכם, אז תן לו לצאת מכל משחק יוצא מנצח. אם זה צריך להיענש, ואז לעשות את זה מיד לאחר התנהגות לא נכונה. אתה לא צריך לנזוף את הילד על שלולית במסדרון, מה שהוא עשה כאשר אתה לא בבית. לפעמים המארח מתחיל להגדיר את הגור על מישהו אחר, מנסה להתקשר במיוחד בכעס כלב קטן. זה לא יכול להיעשות, כי, בהיותו מבוגר, גור כזה יהיה אגרסיבי מדי ואפילו בלתי נשלט.

במהלך האימון של גור הרועים הגרמני,לתת לו פקודות תכופות מונוטוניות: מכאן הוא במהירות להתעייף ולאבד לאימון כל עניין. כאשר אחרי ההליכה הגור לא רוצה ללכת הביתה ומתעלם מהפקודה "אלי", עדיף להסיח את דעתו במשהו, לשחק קצת יותר, ואז באמת לחזור הביתה.

אל תשכח כי רועה הוא עדיין כלב שמירהכלב, ולכן יש צורך להעלות בו איכויות מגן, גרימת יחס אמון לאנשים לא מוכרים. את הזר אסור לתת ללטף את הגור שלך, להקניט ולתת לו דברים שונים. כאשר חייזר נכנס או נכנס לדירה, להחזיק את הגור במקום. כאשר הזר עובר, לשבח את חיית המחמד שלך עם הפקודה "טוב". בדרך זו, תוכלו לחנך את הכלב על אנשים זרים להופיע בבית שלך, ובהיעדרך שלך, היא לא תאפשר ולא לשחרר זר.

לאחר חיית המחמד שלך חזק מספיקפיזית ופסיכולוגית, אתה יכול להתחיל להכשיר גור הרועים הגרמני בשיעור הכללי של האימון. ההבדל בין האימון של כלבלב והכשרה שלו הוא כי גור הוא העלה ללא כפייה, אבל אימון מספק עבור הגשמה ללא תנאי על ידי הכלב של כל הפקודות של הבעלים. בין בעל החיה לבין הכלב צריך להיות קשר טוב הבנה הדדית מוחלטת. רק אז יגדל כלב גידולי כלבים, אשר מציית לאדוניו לא מפני שיש לו מקל בידיו, אלא משום שהיא מכבדת אותו. ואתה יכול להשיג זאת בתנאי אחד: כל הפקודות שאתה נותן חייב להיות ברור לכלבלב.

אחת הבעיות בגידול כלב היא שהכלבלב הרועה הגרמני נושך.

אילוף כלבים רועה גרמני

לרוב הוא רק משחק, אבל אחרי הכל, את המאסטרלא אוהב את זה, אז אתה צריך להראות את הגור מה כואב לך. כדי להבין איך לעשות את זה, אתה צריך לראות את הגורים לשחק: הם לפעמים לצרוח, כלומר, האות בצורה כזאת כי השחקן השני פגע בהם. לכן, אם הגור נושך, מפרסם צליל צווחני דומה, ובכך מבהירים שאתה נפגע ומתעלם מהתינוק לזמן מה. אז הוא יבין בקרוב שאתה לא יכול לנשוך.</ P>

כאשר הגור הופך בן ארבעה חודשים, אתה יכולללכת איתו לקורסים של הכשרה חינוכית. וגם מ 10-12 חודשים אתה יכול להתחיל לאמן את הכלב בשיעור הכללי של אימונים. בכיתה, מדריכים מנוסים יעזרו לך לגדל רועה אמין חבר נאמן של גור הרועים הגרמני.