גורי כלבים האלזסי

להביא כלבלב של רועה מזרח אירופה לתוך הבית,אנחנו חייבים לנסות להשאיר אותו ואת אמו ללא כאבים ככל האפשר. לאחר המעבר לבית חדש הוא מבחן נהדר עבור גור. לכן לא להחמיר את זה עדיין המעבר לסוג חדש של האכלה. למד מן המגדל איך הוא האכיל את הגור, ובפעם הראשונה להמשיך להאכיל אותו בבית גם כן.

האכלה של גורים של כלב רועה מזרח אירופה

אחד המדדים העיקריים לבריאות טובההתיאבון הוא המשקל של גור של רועה מזרח אירופה. בגיל חודש התינוק צריך לשקול מ 3.5 ק"ג, בתוך חודש וחצי - כבר 6-8 ק"ג. לקבלת עלייה במשקל טוב, חשוב שצריך להאכיל את הגור. זה צריך לקרות במקום אחד בערך באותו זמן. מזון לא צריך להיות חם.

עד חודשיים של גיל יש להאכיל את הגורשש פעמים ביום. בגיל 4 עד 6 חודשים, הכלבלב אוכל חמש פעמים ביום, בין 6 ל 8 חודשים זה צריך להיות מוזן ארבע פעמים, מ 8 חודשים עד שנה - שלוש פעמים ביום. לאחר שנה מאכלסים את הכלבלב כלב מבוגר - בבוקר ובערב. חלב ניתנת לכלבלב רק עד שלושה חודשים, ולאחר מכן בהדרגה הדייסה מתחילה לבשל על המים, אבל מוצרים לקטית חייב להיות בתזונה של כלב רועה מזרח אירופה כל הזמן.

בגיל מעל 3 חודשים, דיאטה של ​​הגור צריךמורכב בעיקר של בשר גולמי, ירקות, גבינת קוטג 'ודגים. בשר הוא המזון העיקרי עבור הכלב. זה יותר טוב אם זה בשר בקר דל שומן, לחתוך לחתיכות. דגים ניתן רק לתת ים, מרותך מעט. כדאי ללמד את הגור לאכול פירות וירקות בצורה גולמית.

אם אתה רוצה להאכיל גור של מזרח אירופהרועים הם לא מזון טבעי, אבל מוכן- feed מקצועי, אז לא לערבב אלה שני סוגים של מזון. מים מתוקים תמיד צריך להיות במקום נגיש לכלבלב.

אסור לאכול כלבלב של רועה מזרח אירופה עם זני בשר שומניים, מוצרים מעושנים, מזון חריף ומתובל.

לגדל גור של כלב רועה מזרח אירופה

רועה מזרח אירופה הוא זן כזהכלבים, חינוך של הדורש את המאסטר להיות סבלני ומתמיד. וכדי להתחיל להעלות את הגור יש צורך מיד, ברגע שהביאו אותו הביתה. הורות גור קשורה קשר הדוק לתוכן הנכון של חיית המחמד שלך. לפני תחילת הרכבת, הילד חייב להיות מאומנים בכל הכישורים הדרושים, שבה הוא יהיה קל יותר ללמוד בעתיד. הכלבלב צריך לדעת את הכינוי שלו היטב, לבצע את הפקודות הפשוטות ביותר: "לי", "לשבת", "לשכב", "מקום", "Aport". כדי ללמוד את זה יש צורך רק בצורת המשחק, ללא יישום של אלימות אפילו. כל מטלה המבוצעת על ידי הגור צריכה להיות מעודדת על ידי ליטוף, שבח ומעדן. ואת החינוך, ולאחר מכן האימון של הגור של רועה מזרח אירופה חייב לעבור פשוט מורכבים וקל יותר קשה.

לחנך, ובעתיד ולאמן את הגורחייב להיות אותו חבר של המשפחה. אל תכה את התינוק! העונש הגופני היחיד האפשרי בשבילו - לא טפיחה קלה על העגלות. אם הגור ביצע עבירה מסוימת, אז זה חייב להיענש מיד אחרי זה בוצע, ולא אחרי כמה זמן, מאז מאוחר יותר הילד לא יבין מה הוא נענש על.

גורי רועה מזרח אירופה

אל תתנו לכלבל לטפס על המיטה, לקחת אוכלמהשולחן שלך. יתר על כן, כל האיסורים חייבים לפעול ללא הרף, ללא יוצא מן הכלל. ברגע שאתה רק גור לאפשר משהו אסור, ואנחנו לא יכולים לגמול את זה יותר!</ P>

גור צריך ללמוד לתקשר עםכלבים אחרים. זה יעשה את זה נועז יותר, ובעתיד זה יהיה פחות תוקפני. אתה לא יכול לתת לילד לרוץ אחרי כלבים אחרים, ציפורים או מכוניות.

אם אתה יוצר קשר אמין עם הגור שלך של רועה מזרח אירופה, תוכלו לפתח תכונות שירות טוב בו, ואז כלב שמירה מעולה יגדל לאחר מכן מן חיית המחמד שלך.