תליית מדפים עבור מנות

ללא ריהוט צירים זה לא קל להתמודד אפילו עםהמטבח הגדול ביותר. מניחים את כל הפריטים הדרושים ואת הכלים באבני התיבות ואת עיפרון תיבות כמעט בלתי אפשרי, ואם תצליח, אז זה יהיה קשה מאוד למצוא את מה שאתה צריך כרגע. לכן, מדפים צירים יהיה ארוך לשמור הפילגשים שלנו, לשחק את התפקיד של מחסן החשוב ביותר של אוצרות המטבח שלהם.

סוגי מדף קיר מסך למטבח

 1. לפתוח מדפים תלויים למטבח.
 2. חוסר הדלתות הוא לעתים קרובות סגולהרהיטים, ולא חסרון משמעותי. אפילו מתכת צרה או מדפים תלויים מעץ עבור המטבח נראה אלגנטי ומסוגנן למדי, במיוחד כאשר אתה מניח עליהם את האובייקטים היפים ביותר של החיים שלך או מנות מיוחדות שנמכרו מזכרות. אגב, קל יותר לשמור עליהם, לשמור על הסדר שלהם. לוקח חפצים או לשים כלים בחזרה הוא הרבה יותר מהר וכל הדברים גלויים לחלוטין. המראה היפה ביותר הוא מדף פתוח תלוי למטבח בסגנונות כפריים, פרובאנס או עיצוב כפרי אחר.

  תלויים מדפים למטבח

  שורות מדפים למטבח 2

  מדפי מטבח 3

 3. מדפי מטבח סגורים.
 4. בדרך כלל, ריהוט כזה הוא חלקקבוצות סטנדרטיות. אגב, במערך זה נראה אלגנטי יותר מאשר אובייקט תלוי בנפרד. אובייקטים מוסתרים בתוך, אפילו לא המינים היפים ביותר, לא יקלקל את הפנים. חלקיקים מעופפים של עפר לחדור את הדלת הרבה יותר קשה, כך הכלים שלך יהיה נקי יותר. מראה אופנתי צירים מדף במטבח עם זכוכית. אתה יכול לשים על זה פריטים מרהיב ביותר לחלוטין על התצוגה או לכסות אותם עם וילון דקורטיבי.

  שורות מדפים למטבח 4

  שורות מדפים למטבח 5

  מדפים תלויים למטבח 6

 5. מדפי מטבח משולבים.
 6. לעתים קרובות, היצרנים מנסים לגווןערכות ומספר תאים אינם סגורים בדלתות, אך נשארים פתוחים. מדפים דומים קיר רכוב על הכלים הם במטבח מאוד פונקציונלי רהיטים יפים. באמצעות זה, בעלת הבית יכול בקלות לתכנן את המצב, מסתיר את רוב הפריטים הרגילים בפנים, מבלי למשוך תשומת לב אליהם, ולהראות את המזכרות המעניינות ביותר מטבח דקורטיבי למבקרים. הוא הבחין כי שילוב זה נותן תוצאות מצוינות.

  שורות מדפים למטבח 7

  מדפים תלויים למטבח 8

  מדפים תלויים למטבח 9

 7. מדפי פינה למטבח.
 8. המדפים האלה ניתן לייצר בכלביצוע - צורה ישר או מעוגל, בכמה שכבות, עם דלתות או פתוח לחלוטין. בפנים, הם לא יבלוט או ללחוץ על התפיסה, עמוס שטח. אגב, יש מדפים דומים עבור פינות חיצוניות שיכולים להתאים בצורה יעילה לתוך המצב ונראה כמו קישוט בחדר המקורי.

  מדפים תלויים למטבח 10

  מדפים תלויים למטבח 11

  מדפים תלויים למטבח 12