רועה גרמני ארוך שיער

רועים גרמניים ארוכי שיער כבר מזמןהם שימשו שירות שירות חקירה כדי לעזור לרועים. מעיל ארוך ויפה הוא המאפיין העיקרי של בעלי חיים אלה. בואו לגלות על כמה מוזרויות של כלבים של גזע זה.

כלב רועה גרמני עם שיער ארוך - גזע רגיל

רועה גרמני בעל שיער ארוך היה בודדזן נפרד רק בדצמבר 2010. לפני כן התנהל ויכוח רב בשאלה אם יש להתייחס אל כלבי צאן אלה כאל גזע גס, או שמא זה היה גידול נפוץ.

לפעמים נקרא רועה גרמני ארוך שיער"פגום" על צמר מאורך שלו בהשוואה לרועה הגרמני חלקה שיער. יש דעה כי שיער ארוך כזה מפריע לכלב בעת שחייה: בעל החיים הופך רטוב "טובעת". למעשה, זה לא נכון: כלבי הצאן האלה הם שחיינים מצוינים ולא מפחדים מהקור. ועוד יותר מכך. מומחים אומרים כי הצורה הכללית של מבנה העצמות בכלבים של גזע הרועה הגרמני ארוך השיער טוב יותר מזה של "גרמנים" רגילים, הם חזקים וחזקים יותר מאחיהם עם השיער החלק.

על פי הנתונים הפיזיים שלהם, הטבע, העובדיםהרועה הגרמני ארוך השיער אינו שונה מן הרועה הגרמני הרגיל. ההבדל היחיד הוא בצפיפות ובאורך של המעיל. בכלבים עם שיער ארוך, המעיל התחתון מתבטא פחות (אבל הוא קיים). אורכו של שער המטען עשוי להיות שונה מדגימות בודדות: להיות ארוך מאוד, "שאגי", או מעט יותר מהרגיל. בנוסף, בבסיס האוזניים של "רועים shaggy" צמר עבה גדל, בעוד עמיתיהם החלקים האוזניים מכוסות שיער קצר ונוקשה. על הזנב, השיער שלהם ארוך פי שלושה מזה של כלב כבשים חלק.

גידול של גורי כלבים גרמניים ארוכי-שיער

כמעט בכל גרמניה המלטה רגילרועים נולדים וגורים ארוכי שיער. זוהי אשמתו של גן רצסיבי של "שאגי מוגברת", אשר לא ניתן להרוס. עם זאת, כלבים אלה לבוש היטב תמיד נראה טוב יותר על רקע של שאר. פלאפי, עם שיער מטופח, גורים רועים גרמנים ארוכי שיער מגיעים במגוון של צבעים: שחור, cherpachnogo, צובל, ו צובל-אדום. בעלי החיים האלה נראים לפעמים רווחיים יותר מהגרסה הקלאסית של הרועה הגרמני, ולכן הם מובאים לעתים קרובות על ידי אוהבי כלבים.

רועה כלב מומחה מסוגללקבוע לאיזה סוג של צמר הגור שייך, רק בגיל 3 שבועות שלו, ואפילו מאוחר יותר. אוהבי יכול גם לזהות גור ארוך שיער רק על ידי העובדה כי עם כל הנשירה כיסוי הצמר שלה רק מגביר. לפעמים זה הופך לבעיה, כי רק כלבים של גזעים מוגדרים בהחלט יכול להשתתף בתערוכות ולקבל סימנים גבוהים.

אם אתה רוצה לקבל כלב ארוך שיערגזע גרמני הרועים, להיות מוכנים לכך שזה ידרוש טיפול זהיר. צמר אלגנטי שלה יהיה לזרוח עם ברק רק תחת מצב של כביסה רגילה,

גורי רועה גרמני ארוך שיער

סירוק ו - בהכרח - תזונה נכונה. הרבה תלוי באיכות ההזנה! הצמר של בעלי החיים האלה מתלכלך יותר, מתייבש יותר, כך שמירה על חיית מחמד כזו בדירה כרוך בבעיות מסוימות. לעתים קרובות יש צורך לחתוך צמר בין כריות של כפות (השלג כאן הוא דפק). גם עם הכלב הקטן הזה אתה צריך להיות באוויר הצח הרבה: ארוך שיער, כמו כל רועה, אוהב לרוץ. כלב רועה גרמני ארוך שיער מאומן היטב, והיא גם מסתדרת היטב עם חיות מחמד אחרות. ברגע שיש לך כלב רועה ארוך שיער, יהיה לך חיית מחמד יפה וחבר אמיתי לכל החיים!</ P>